Flipament!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #1

    Flipament!?

    Kuna foorumi turniir niikuinii juba iga nädal toimub, siis kuidas oleks iganädalase flipamendiga? näiteks 5-10 minutit enne turna algust, buy-in $5-$50, oleneb kuidas kõige rohkem osalejaid tuleks. mis arvate?
  • goldec

    #2
    Re: Flipament!?

    Just kunagi mõtlesin, et tahaks proovida seda :D
    Tuleks, aga arvan, et $5 oleks igati piisav.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Flipament!?

      Hea mõte, mõtlen midagi pühapäevaks välja. Esialgu arvan, et võiks olla mitu tükki($5,$10,$25 näiteks), tingimus on ainult see, et osalejaid peab olema 3+(kui õigesti mäletan). Probleem on see, et seal saab suht lihtsalt üle lasta ja foldida, kui mingi rääbis kätte tuleb, seega võib erinevaid skandaale tekkida. Tuleb mõelda midagi välja.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: Flipament!?

        Wat? :)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Flipament!?

          Flipament=ma teen turniiri mingi kokkulepitud BI-ga ja lendame kõik iga käega all-in.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Flipament!?

            Nalja võib saada ;D

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: Flipament!?

              Kõva, need kes rikuvad reegleid saavad life ban ip le

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Flipament!?

                Unustasin vahepeal ära sorry, võtan pühapäevasesse kavva. Let's do this.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: Flipament!?

                  Algselt postitas lenC
                  Unustasin vahepeal ära sorry, võtan pühapäevasesse kavva. Let's do this.
                  olen käpp teeme ära

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #10
                    Re: Flipament!?

                    Ei saa aru, et mis lõbu see flipament pakub?

                    Mul hakkaks küll kahju nii palju rake'i sellise asja peale maksta.
                    Samahästi võiks ju kraabitavat lotot osta :)

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      degens itt

                      Algselt postitas Tupsik
                      Ei saa aru, et mis lõbu see flipament pakub?

                      Mul hakkaks küll kahju nii palju rake'i sellise asja peale maksta.
                      Samahästi võiks ju kraabitavat lotot osta :)
                      Kui rulett pakub ööläbi naudingut, siis flipament on nagu mõnus kähkukas.

                      edit: ööläbi=siis kui boomswitch peal on

                      Comment

                      Working...