Moderaatorid - vajame lisa!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

    Algselt postitas farik666
    ennast välja ei paku, aga hääle annan andresele!
    Võtan arvesse :D

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #32
      Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

      Teisipäev, kell 14:00 saab aeg kandideerimiseks otsa ja teeme valiku.

      Comment

      • UdusOlevSiil

        #33
        Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

        Andres oleks vist jah parim kandidaat, isegi parem kui mina :) :)
        Napisõnaline vsiu oleks ka hea valik.

        Ega teistel pole ka midagi häda ja ma usun, et nad saaks ka hästi hakkama, aga Andres ja vsiu lihtsalt tunduvad natukene paremad olevat.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #34
          Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

          valige mind, ma roppusi ei tsenseeri.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #35
            Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

            siis saad ka sina hääle +1

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #36
              Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

              Kui valite mind, siis teen lebovennast Kalevi fänni!

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #37
                Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                Algselt postitas Helmps
                Kui valite mind, siis teen lebovennast Kalevi fänni!
                Kui ei tee, siis saad eluks ajaks bänni ?

                Muidu on vsiu100 ja andres minu arust kõige sobivamad kandidaadid.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #38
                  Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                  ma taandan oma kanditatuuri, kuni mul on vähemalt 1 hääl

                  Leave, when your on the top

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #39
                    Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                    Algselt postitas Imric
                    Kui ei tee, siis saad eluks ajaks bänni ?
                    ei ole lubanud sellist asja

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #40
                      Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                      aeg siis otsas.


                      Tõenäoliselt kuulete otsusest tänase päeva jooksul.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                        Tervist foorumlased,

                        Täna siis oli tähtis päev, kus mina, lenC ja TIGRANO arutasime, kes saab moderaatoriteks. Kokku plaanisime võtta kaks moderaatorit ja see otsus ei olnud lihtne. Tegime kandidaatidest nimekirja, kus pidi iga otsustaja välja tooma kanditaatide head ja vead ning selle alusel esitama oma lemmikute kanditatuurid. Kasutaja -andres- sai suht üksmeelselt kindla koha ning seal ei olnud miskit vaielda.

                        Teise koha jagamine oli ikka väga raske, sest mõned kasutajaid (ei räägi numbritest) oli täpselt ühe pulga peal ning valiku tegemine oli siin jube jube keeruline. Ning lõpuks, kui suutsime veel nimestikku harvendada jäid pulgale Krayzie ja antnxn ning see oli sisuliselt mündivise. Antnx suurtemateks plussideks olid aktiivsus ning VÄGA JULGE PEALEHAKKAMINE - kui tal on küsimus, siis ta küsib või kui tal on arvamus, siis ta seda enda teada ei jäta. Krayzie poolt aga see, et ta on olnud pokkerifoorumites aktiivne aastaid - nii pokerclubis, PN-is, 2p2-s ja ka nüüd siin. Samuti on ta kindlasti väga suurte kogemuste pagasiga mängija. Need viimased argumendid kaalusid antnx kanditatuuri natuke üle ja seetõttu otsustasime Krayzie kasuks.

                        Kes ei viitsi selgitusi lugeda, siis uued moded on:
                        -andres-
                        krayzie

                        Tänan kõiki osalejaid ning loodan, et me tegime õiged otsused ja valisime head ning õiglased moderaatorid. Kui kellegil on midagi öelda, siis tuleks seda teha kindlasti või vaikida igavesti. Tulevikus, kui foorumi areng jätkub siis tuleb kindlasti samu üritusi veel ning tõenäoliselt need, kes praegu napilt välja jäid enam järgmine kord ei jää.

                        Ja uutele modedele ning ka teistele teavituseks, mis on moderaatori ülesanded:

                        Moderaatori ülesanne ei ole otsida vigu ning parandada natukenegi "halb" (offtopic, ropp, jne) postitus ehk maakeeli "ülemodereereida". Vaid moderaator võib temale volitatud õigusi kasutada ainult viimases hädas, kui muu ei aita või on eksitud foorumi reeglite vastu.

                        Samuti moderaatorid saavad ligi kinnistesse adminsitraatorite foorumitesse, kus on neil õigus lüüa kaasa foorumi tulevikku puuduvates küsimustes.

                        Loodan, et uued moderaatorid saavad sellest aru - parem on mitte modereeerida, kui ülemodereerida.


                        :-[

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #42
                          Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                          väga hea valik.

                          Õnnitlused värsketele modedele.

                          Hoidke mode latti kõrge!

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                            Algselt postitas antnx
                            väga hea valik.

                            Õnnitlused värsketele modedele.

                            Hoidke mode latti kõrge!
                            Väga napiks läks, just Sinu ümber käis väga tuline vaidlus ;D

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #44
                              Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                              Avastasin ka teema. Hea töö! Edu uutele modedele selles hullumeelselt kasvavas foorumis :D Ei jõua ise ka kõiki teemasid jälgida eriti kui paar päeva eemal olla.

                              Comment

                              • UdusOlevSiil

                                #45
                                Re: Moderaatorid - vajame lisa!!

                                Õnnitlused uutele modedele, aga ma olen päris kindel, et mõne kuu pärast on juba uusi modesid vaja, sest vähemalt minu arust kasvab foorum päris kiiresti.

                                Comment

                                Working...