Tervist,
Foorum on kasvanud ning seega vajame juurde inimesi, kes aitaks hoida korras foorumit. Samuti, kes aitaks edaspidi võtta vastu foorumi tulevikuplaanide otsuseid.
Meil on mõningad inimesed silma jäänud (nendega me ühendust pole võtnud) ja samuti on kindlasti mõningad inimesed kahe silma vahale jäänud ja seetõttu, kes on huvitatud moderaatoriks olemisest, siis peaks andma endast teada.
Tingimusi ei seaks aga parem, kui oleks:
* foorumis aktiivne - nii sõnavõtttude kui ka teemade lugemise koha pealt;
* arvab, et suudab neutraalselt ja objektiiviselt suhtuda teistesse kasutajatesse;
* huvi pokkerivastu ning tahe pokkerimaailmas jõuda kõrgele ning kaugele;
Samuti on pluss, kui on kokkupuude eelnevalt foorumi administreerimiseks ning peaks olema hea "tunnetus", kust maalt on õige ja vale.
Ise omalt poolt ei paku me (hetkel) midagi, peale selle, et saate olla arenevas pokkerifoorumis :) Samas ei nõua me ka absoluutselt midagi. See tähendab, et moderaatori ülesanne ei ole otsida vigu ning igat postitust parandada/muuta/kustutada (üle modereerida) vaid käituda, kui tavakasutaja ning äärmisel vajadusel sekkuda.
PS: Sellekorde kampaania käigus valivad moderaatorid lenC, Tigrano ja ranka läbi salajase hääletuse :)
Ranka
Foorum on kasvanud ning seega vajame juurde inimesi, kes aitaks hoida korras foorumit. Samuti, kes aitaks edaspidi võtta vastu foorumi tulevikuplaanide otsuseid.
Meil on mõningad inimesed silma jäänud (nendega me ühendust pole võtnud) ja samuti on kindlasti mõningad inimesed kahe silma vahale jäänud ja seetõttu, kes on huvitatud moderaatoriks olemisest, siis peaks andma endast teada.
Tingimusi ei seaks aga parem, kui oleks:
* foorumis aktiivne - nii sõnavõtttude kui ka teemade lugemise koha pealt;
* arvab, et suudab neutraalselt ja objektiiviselt suhtuda teistesse kasutajatesse;
* huvi pokkerivastu ning tahe pokkerimaailmas jõuda kõrgele ning kaugele;
Samuti on pluss, kui on kokkupuude eelnevalt foorumi administreerimiseks ning peaks olema hea "tunnetus", kust maalt on õige ja vale.
Ise omalt poolt ei paku me (hetkel) midagi, peale selle, et saate olla arenevas pokkerifoorumis :) Samas ei nõua me ka absoluutselt midagi. See tähendab, et moderaatori ülesanne ei ole otsida vigu ning igat postitust parandada/muuta/kustutada (üle modereerida) vaid käituda, kui tavakasutaja ning äärmisel vajadusel sekkuda.
PS: Sellekorde kampaania käigus valivad moderaatorid lenC, Tigrano ja ranka läbi salajase hääletuse :)
Ranka
TC
Comment