PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • markosa
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 186

    #106
    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Kasutan ise Operat, mul avab ka uue tabi. Mina seda uue tab-i värki maha ei võtaks, kuna foorumist tagasi Pokkeriprod.com-ile mingit linki vist pole, või on?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

      Algselt postitas markosa
      Kasutan ise Operat, mul avab ka uue tabi. Mina seda uue tab-i värki maha ei võtaks, kuna foorumist tagasi Pokkeriprod.com-ile mingit linki vist pole, või on?
      Uue saidi tulekuga peakski kõige esimene muudatus olema see, et sait ja foorum hakkavad olema ühte värvi ning kogu aeg saaks navigeerida nii pealehe ja foorumi vahel.

      EDIT: Ja see tagasimineku värk ei olegi hetkel nii oluline. Kuna meie saidi väärtus seisneb foorumis, kui pealehel.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #108
        Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

        See ei tööta: http://marek.pokkeriprod.com/

        Kas peabki mitte töötama?

        P.S. Listis ei tööta Grind It! link, viskab http://cf.ee/suspended.page/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

          Algselt postitas taipupole
          See ei tööta: http://marek.pokkeriprod.com/

          Kas peabki mitte töötama?

          P.S. Listis ei tööta Grind It! link, viskab http://cf.ee/suspended.page/
          Tänan tagasiside eest. Kui Marek'it näen, siis esimesel võimalusel küsin, miks ta blogi maha võttis - kas tehniline jama või lõpetas blogimise. "Grind It!" blogil on tehnilised probleemid, mis peaksid loodetavasti lahenema selle nädala lõpus.

          PS! Tuletan veelkord meelde, kes tahab oma blogi linki meie kodulehe pealehel (http://www.pokkeriprod.com) "Muud Blogid" sektsioonis, siis selleks tuleb lisada meie foorumi (http://foorum.pokkeriprod.com) või pealehe (http://www.pokkeriprod.com) link oma blogi ja anda sellest teada kas siin foorumis või emailile: admin@pokkeriprod.com

          Kui Te aga olete elukutseline pokkerimängija, peate blogi ja tahate, et Teie blog oleks meie kodulehe pealehel (http://www.pokkeriprod.com) sektsioonis "Elukutseliste Blogid", siis selleks saatke email: admin@pokkeriprod.com (või andke teada muul viisil - post/sõnum foorumis näiteks) ja lisan blogi nimekirja. Elukutselised pokkerimängijad ei pea panema viidet oma blogi meie lehele.

          Parimat,

          PokkeriProd.com Tiim

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

            PUMP!

            Viimasel ajal oleme arendanud PokkeriProd.com pealehte ja minu arvates on muutunud see paremaks. See on pelgalt minu arvamus ja tahaksin kuulda ka teiste arvamusi ning vastuseid küsimustele:
            • Kas praegune pealeht meeldib?
            • Mis on puudu?
            • Mis on üle?
            • Mis meeldib väga?
            • Mis häirib väga?


            Ootame ettepanekuid.

            E: igaks juhuks ütlen, et äkki keeegi ei tea. Pealeht asub: http://www.pokkeriprod.com/ :)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #111
              Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              E: igaks juhuks ütlen, et äkki keeegi ei tea. Pealeht asub: http://www.pokkeriprod.com/ :)
              Selline tunne, et ongi meelest läinud, kuna bookmarksides on "new posts" link. Muidu on pealeht üsna asjalik ja uudiseid tuleb ka piisava kiirusega.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #112
                Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                Kust kohast vanemaid blogisi näha saab...ei suutnud hetkel leida peale 5 viimati uuendatud blogi.

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #113
                  Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                  Algselt postitas raaids Vaata postitust
                  Kust kohast vanemaid blogisi näha saab...ei suutnud hetkel leida peale 5 viimati uuendatud blogi.
                  yeah. tahtsin ka just kurtma tulla, et vana süsteem oli 20x parem, kui praegune. muutke palun tagasi

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                    Jah olen nõus, sest ise ka ei vaadanud igapäevaselt blogisi ehk 1x kuus ja uue süsteemiga ei ole vanu blogisi näha.

                    Muudame tagasi või paneme kuidagi blogide listi lingina saadavaks.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #115
                      Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Paneme kuidagi blogide listi lingina saadavaks.
                      +1

                      "VIIMASED 5 BLOGI" võiks olla link ja sinna minneks kuvab kõiki blogisid

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        yeah. tahtsin ka just kurtma tulla, et vana süsteem oli 20x parem, kui praegune. muutke palun tagasi
                        Vana süsteem on 20x parem kui meil on nimekirjas maksimaalselt 20 blogi, üle selle ajab lehe mõttetult pikaks.

                        Praeguse süsteemiga võin panna ka 1000 blogi ilma, et leht pikaks läheks ja praeguse süsteemi eelis vana süsteemi ees on, et näiteks sven21 pole 100 aastat bloginud, mistõttu on ta blog mitteaktiivne. Mitteaktiivseid blogisid ei ole mõtet pealehel hoida aga kui ta peaks uuesti blogima hakkama siis paljud tahaksid kindlalt lugeda. Seepärast on praegune süsteem parem.

                        Teiseks viis blogi on täiesti paras, sest päevas üle kahe-kolme erineva blogi uuendust ei tule. Käi igapäev lehel ning ükski blogi post sul kahesilmavahele ei jää.

                        Lõpetuseks tahaksin lisada, et olen praeguse probleemi olemasolust teadlikd (tänud olwynile ja rohelisekonnale) aga ma ei ole veel lahendust leidnud. Õigemini ma ei ole otsinudki, sest hetkel on natuke tähtsamate priorteetidega töid kui tolle lingi leiutamine. Lingi leiutamine ise on lihtne aga, et too feedreading toimuks ka siis on natuke raskem.

                        Comment

                        • sinisebra
                          Julm Donk
                          • Nov 2009
                          • 54

                          #117
                          Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                          Rohkem rõhku võiks panna avalehe postituste kvaliteedile.
                          Ei jäta professionaalset muljet.
                          Tundub nagu pealehte täiendaks Forrest Gump.

                          nt.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #118
                            Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                            Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
                            Rohkem rõhku võiks panna avalehe postituste kvaliteedile.
                            Ei jäta professionaalset muljet.
                            Tundub nagu pealehte täiendaks Forrest Gump.

                            nt.

                            http://www.pokkeriprod.com/2010/10/0...ra-lahipaevil/
                            Jah nõus eks üritame paremini. Ajaga saame vilumusi ja kindlasti uudiste, artiklite, kodulehe välimus ja sisu kvaliteet muutub.

                            Comment

                            • lypsja
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 270

                              #119
                              Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                              mis te hakkasite pealehe artikleid guugliga tõlkima või :))) või keegi teeb peenet huumorit?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Jah nõus eks üritame paremini. Ajaga saame vilumusi ja kindlasti uudiste, artiklite, kodulehe välimus ja sisu kvaliteet muutub.
                                Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                                mis te hakkasite pealehe artikleid guugliga tõlkima või :))) või keegi teeb peenet huumorit?
                                Minu süü, pekske mind.

                                Comment

                                Working...