PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #61
    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Ärkasin juba 5-endal veebruaril

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #62
      Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

      Algselt postitas antnx
      Ärkasin juba 5-endal veebruaril
      Vahepeal juba oli logo aga paremal pool, selle simple machines forum asemel. Sinna vist ei sobi tahtsin rankaga läbi arutada, et panna logo vasakule äärde, ranka oli päeva eemal ainult. Täna peaks asja saama.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #63
        Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

        oooo midagi on tekkinud meile juurde ;D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

          Algselt postitas kollane
          oooo midagi on tekkinud meile juurde ;D
          Just katsetan, kui suurelt panna. Nüüd on väiksemalt ei tea, kas sobib rohkem.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

            See praegu nats proportsioonist väljas krt >:(

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #66
              Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

              Algselt postitas TIGRANO
              See praegu nats proportsioonist väljas krt >:(
              jup , eelmine oli parem

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                TIGRANO suckib photoshopis :) :)

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #68
                  Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                  Veits halb kvaliteed logol :( ma mõtlen pildi mõttes. nagu udune oleks vms

                  Comment

                  • leits

                    #69
                    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                    selleks tuleks teha vektoris logo, st suurendamisel ja vähendamisel kvaliteet ei halvene

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                      Algselt postitas ranka
                      TIGRANO suckib photoshopis :) :)
                      Nii on jah, peab grindima veel seal, ennem, kui skill tuleb ;D

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #71
                        Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                        Kas rohkem ääre poole ei annaks nihutada? Kuidagi imelikult keskel on praegu...

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #72
                          Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                          Algselt postitas Aristotep
                          Kas rohkem ääre poole ei annaks nihutada? Kuidagi imelikult keskel on praegu...
                          Ikka saab, kohe katsetan. Praegu teen väiksemaks ja panen ääre poole.

                          Comment

                          • leits

                            #73
                            Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                            raisake see 500 või 600 eeki ning tehakse see logo (joonistatakse) vektorisse. siis on igal pool hea kasutada, kui vaja väikselt, üli suurelt, kvaliteet on alati hea

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                              Algselt postitas leits
                              raisake see 500 või 600 eeki ning tehakse see logo (joonistatakse) vektorisse. siis on igal pool hea kasutada, kui vaja väikselt, üli suurelt, kvaliteet on alati hea
                              See ongi vektoris, mis iganes suuruses võib kasutada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

                                TRA VEKTORIS??? eSIMEST KORDA KUULEN EHK MÕTLETE IKKA TSENTRIS?

                                Comment

                                Working...