mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.
Aga täitsa kogemata võib ju juhtuda, et Sa eksikombel need lingid oma blogisse paned ;D . Loomulikult, kui need on võetud mingist muust kontekstist siis parem panna link kogu foorumi teemale v autori lehele, aga kui olemas ainult video link, siis parem kui sellest videot mingit kasu on, kui et seda vaadata ei või :)
Comment