Ettepanek: videod

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: Ettepanek: videod

    HU cash kah. fullring on vist nl 400+

    Comment

    • kroko_till
      Jube Noob
      • Jan 2009
      • 121

      #17
      Re: Ettepanek: videod

      Algselt postitas kollane
      mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.
      Aga täitsa kogemata võib ju juhtuda, et Sa eksikombel need lingid oma blogisse paned ;D . Loomulikult, kui need on võetud mingist muust kontekstist siis parem panna link kogu foorumi teemale v autori lehele, aga kui olemas ainult video link, siis parem kui sellest videot mingit kasu on, kui et seda vaadata ei või :)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #18
        Re: Ettepanek: videod

        Algselt postitas alaska
        HU cash kah. fullring on vist nl 400+
        Ja tra ongi kõik sixmaxid. Ootad juba kannatamatult millal saaks videosid vaatama hakata, aga mitte ühtegi FRi. :(

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Ettepanek: videod

          Algselt postitas BuildUp
          Ja tra ongi kõik sixmaxid. Ootad juba kannatamatult millal saaks videosid vaatama hakata, aga mitte ühtegi FRi. :(
          Kui hästi räägite Pärnu poisid, siis võin korra välist kõvaketast laenutada

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #20
            Re: Ettepanek: videod

            Ma võiks vast isegi nii hästi mingi hetk rääkida, et tuleks korra kasvõi Keilast Pärnu :D.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: Ettepanek: videod

              Algselt postitas -andres-
              Ma võiks vast isegi nii hästi mingi hetk rääkida, et tuleks korra kasvõi Keilast Pärnu :D.
              Eks kõike annab organiseerida, kui tahtmist on.

              Comment

              Working...