Ettepanek: videod

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    Ettepanek: videod

    Foorumis on küll kodumaisete videote topic, aga kas võiks panna ka kuhugile videosid, mis on saadud näiteks 2+2 või kuskilt mujalt? Neid peaks päris suures koguses olema ja aitaks paljusid. :)
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Ettepanek: videod

    Algselt postitas BuildUp
    Foorumis on küll kodumaisete videote topic, aga kas võiks panna ka kuhugile videosid, mis on saadud näiteks 2+2 või kuskilt mujalt? Neid peaks päris suures koguses olema ja aitaks paljusid. :)
    Kui see video esineb 2+2e konkreetse teema lingina, siis ei tohiks Rankal ja Tigranol midagi selle vastu olla. Kui anda ainult tõmbamislink/muuta asukohta/muuta sisu mis iganes, siis on ebaeetiline minu silmis(ilmselge ka, aga lihtsalt kordan üle).

    Nii et hakka lingitama.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Ettepanek: videod

      Täpslet, et peaks andma lingi 2p2 teemasse, kus autor ise räägib oma mõtteid ja seal on siis autori pandud video link. Seda sellepärast, et video autor ei tee oma tööd teistele vaid ta tahab saada tagasisidet oma video kohta, et mis ta valesti tegi jms. Kui aga anda ainult tõmbamislink siis autor ei saa sellest mingi kasu.

      Samuti kindlasti ei tohiks panna vidoesid, mis on piraadid - näiteks pärit DC-st, CR-st jne. Vaid ainult videod, mida autor on ise lubanud levitada ja kindlasti originaal postituse lingina.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: Ettepanek: videod

        Aga kas saaks siis keegi neid linke jagada?

        Ise pole 2+2 eriline külastaja.

        Comment

        • goldec

          #5
          Re: Ettepanek: videod

          Algselt postitas antnx
          Aga kas saaks siis keegi neid linke jagada?

          Ise pole 2+2 eriline külastaja.
          Liitun!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Ettepanek: videod

            2p2-as on sadu, kui mitte tuhandeid videosid. Aga kuna ma ise ei ole eriti videode fän, siis ma ei ole tõesti leidnud häid videosid 2p2-st aga kellel huvi siis:

            http://forumserver.twoplustwo.com/se...archid=6956261

            Ja kui ma nüüd meenutan, siis oli 2-3 head videot aga ma ei suuda meenutada enam kasutjaat, kes neid tegi, kuna too kasutaja bänniti ära, kuna videodega reklaamis kaudselt poker zyonit. Aga videod olid väga head, üks oli veel 1kn video, kus teises telefoni otsas oli algaja, kes ei näinud ei vastase ega hero kaarte ja siis pro küsis ta keäst kogu aeg küsimusi ja õpiane telefoni otsas ägises aga väga hästi vastas. Video oli supper + oli veel 1 16 tabling video mis oli ka väga-väga hea.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Ettepanek: videod

              Sorry - no matches. Please try some different terms.

              Comment

              • goldec

                #8
                Re: Ettepanek: videod

                Nii linkimine ei tööta jah.
                Pead ütlema meile, mis searchi kirjutasid :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Ettepanek: videod

                  VIDEO ja otsige ainult pealkirjadest, siis leiate absoluutselt kõik video või videodega seotud teemad.

                  Kui aga tahate miskit kindlamat, näiteks full ring videod, siis otsige ainult full ring foorumitest.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #10
                    Re: Ettepanek: videod

                    ma tõmbasin sealt 2 tükki juba. Üks vaadatud ja see oli küll hästi tehtud

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: Ettepanek: videod

                      Võiks siis linke jagada krt :)

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #12
                        Re: Ettepanek: videod

                        mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.


                        aga siit saab ka midagi tõmmata tasuta

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: Ettepanek: videod

                          Algselt postitas kollane
                          mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.


                          aga siit saab ka midagi tõmmata tasuta
                          Wow. Ma kunagi vist olin seal lehel isegi käinud, aga siis ma küll nii palju videosid ei näinud seal. Praegu lükkasin mingi 10 NL50 videot tõmbama. Loodan, et on kasu ja biidin ka varsti NL50. :D

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: Ettepanek: videod

                            seal on 6max ja minuarust kõige paremad coaching videod, mida tasuta näinud olen.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #15
                              Re: Ettepanek: videod

                              Algselt postitas alaska
                              seal on 6max ja minuarust kõige paremad coaching videod, mida tasuta näinud olen.
                              Kõik on 6max v? Sucks juu >:(

                              Comment

                              Working...