Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.
Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.
Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.
Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.
Comment