Moderaatorite otsingud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #16
    Re: Moderaatorite otsingud?

    ei olnudki level ikka

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #17
      Re: Moderaatorite otsingud?

      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      ei olnudki level ikka
      otsusta ära :D siis

      Well head aprilli kõigile

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Moderaatorite otsingud?

        Pohh, teeme papid pooleks ja võid minu eest edasi modereerida. Suurt midagi teha pole kui Svenza paar posti nädalas kustutada.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Moderaatorite otsingud?

          Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.

          Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: Moderaatorite otsingud?

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #21
              Re: Moderaatorite otsingud?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.

              Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.
              PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #22
                Re: Moderaatorite otsingud?

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                ^^

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: Moderaatorite otsingud?

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D
                  :D

                  btw täna on siis ainuke päev aastas kus trollid ei saa trollida.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #24
                    Re: Moderaatorite otsingud?

                    WTF??? Hea, et keegi kohe meelde tuletas 1. aprilli, päris haige jutt muidu :D

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #25
                      Re: Moderaatorite otsingud?

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      :D

                      btw täna on siis ainuke päev aastas kus trollid ei saa trollida.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Trolling trolls-mitte nii väga hea mõte.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #26
                        Re: Moderaatorite otsingud?

                        Ma olen kunagi mingi aasta olnud ühes MMORPG foorumis mode mida ka ise 5 aastat mängisin.
                        Ei istunud eriti :P

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Moderaatorite otsingud?

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D
                          Ei ole ja kindlasti reageerisin alguses üle. Naerma ei ajanud vaid tekitas lihtsalt "wierd" tunde. Meenutas kunagist Sassi PN-is käiku

                          Comment

                          • herlio
                            OlyBet'i ametlik esindaja
                            • Nov 2010
                            • 418

                            #28
                            Re: Moderaatorite otsingud?

                            Päris hästi kukkus kõik välja, GG!

                            Comment

                            Working...