Moderaatorite otsingud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • herlio
    OlyBet'i ametlik esindaja
    • Nov 2010
    • 418

    #1

    Moderaatorite otsingud?

    Tere.

    Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
    Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
    Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

    Ootan tagasisidet.
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: Moderaatorite otsingud?

    Meie palka ei saa mode olemise eest! :D

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #3
      Re: Moderaatorite otsingud?

      Algselt postitas herlio Vaata postitust
      Tere.

      Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
      Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
      Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

      Ootan tagasisidet.
      Head esimest aprilli sullegi:D

      Comment

      • herlio
        OlyBet'i ametlik esindaja
        • Nov 2010
        • 418

        #4
        Re: Moderaatorite otsingud?

        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
        Meie palka ei saa mode olemise eest! :D
        Mingi aprillinali?

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: Moderaatorite otsingud?

          tra hui arusaabki, kas k2ib leveldamine või solid jutt:D krdi 1 aprill nah:D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Moderaatorite otsingud?

            Ei noh, kui see on level, siis on see vähemalt solid level.

            Üldiselt olen 500€ eest valmis ennast ohverdama ja olema kõigi Eesti foorumite Jumal-moderaator,et lõpuks saavutada kontroll kõigi nende jupijumalatest modede üle.
            Last edited by Potsataja; 31.03.11, 23:20.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #7
              Re: Moderaatorite otsingud?

              HAHAHHAHAHAH herilo, solid vana!

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #8
                Re: Moderaatorite otsingud?

                Irw, suht obv level jah, kui vaadata teema algatamise aega. Aga muidu jah, solid level idd : )

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #9
                  Re: Moderaatorite otsingud?

                  ei usu et level kusjuures
                  EDIT:ikka äkki on vist:D krt seda teab kah:D
                  Last edited by redddman10; 31.03.11, 23:24.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #10
                    Re: Moderaatorite otsingud?

                    Mõni maksaks peale,et mode olla!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Moderaatorite otsingud?

                      Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                      Mõni maksaks peale,et mode olla!
                      nalja teed või.. ma annaks kõik slele nimel

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: Moderaatorite otsingud?

                        Algselt postitas herlio Vaata postitust
                        Tere.

                        Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
                        Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
                        Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

                        Ootan tagasisidet.
                        Tegelen hetkel ühe uue foorumiprojektiga, mis võtab lähiajal kogu eesti tormina.
                        Tegemist on pokkeri, runescape-i ja mafia warsi segafoorumiga, seega huvilisi tõotab tulla nagu muda.
                        Hetkel läheb asi alles käima, aga varsti tuleb ka $ (reklaamid, möllud nt. jagex, zynga, pokerstars, full tilt jne.), ainult olekski vaja veel kogemustega modereerijat.
                        Pakuksin ise sellist varianti, et esialgu ei maksa, aga kui rahasi sisse voolama hakkab, maksan see-eest rohkem.
                        Usun, et üsna pea võid teenida €1000 kuus ja rohkemgi!

                        Ootan vastust.
                        Last edited by KristjanLaas; 01.04.11, 03:29.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #13
                          Re: Moderaatorite otsingud?

                          esimene level oli parem :(

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Moderaatorite otsingud?

                            +1 :D

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #15
                              Re: Moderaatorite otsingud?

                              Solid nali

                              GG

                              Comment

                              Working...