PokkeriProd.com vajab abi!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #256
    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    need foorumi päevikud olid siin segamas teisi teemasi.
    Kõik spämmisid samamoodi oma päevikuid et ainult oleks new postide alla esimesel lehel näha ja et jumala eest saaks postcounti üles siis oma tunnise sessi ajal pane päevikusse 5 erinevat posti oma cooleritest. Otsida mingi kasutaja päevikut polnud kah just tore selle jama seest nüüd on ilusti kõigi blogid tähestilikuses järiekorras. Ja sa tuled nutma et pead kaks kilikki rohkem tegema?
    Ja kui blogid peaks sellepärast välja surema siis on ainuke põhjus et postitamise eest ei saa oma postcount enam üles mille peale pooled enam ei näe mõtet oma tegutsemisel.
    Muidugi võib jaurata nüüd teemadel et siis võib teha nii et neid poleks new posti all näha ja teha süsteemi et need postid sinna mis lähevad nr sinu suures spämmimises ei muuda aga usu mind siis sureks nad välja samakiiresti nagu sa väidad et nad nüüd surevad.

    Mulle meeldib lõpuks new postide all midagi muud näha kui ainult päevikuid

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #257
      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

      ah mine perse, kui inimesed sul postcounti jaoks p2evikutesse spamivad. tra ma v6in samah2sti yksk6ik kuhu mujale spamida. selle jaoks pole p2evikut vaja.
      synnita veel mingeid idiootseid "argumente" plskthx.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #258
        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

        Pohhui need argumendid aga fakt on see, et ma ei viitsinud seda jama lugeda, mis päevikutes oli. Mingi 10 kvaliteetblogi max oli siin.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #259
          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

          oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #260
            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

            +1 lebo jutule..

            mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #261
              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

              Blogimine/blogide lugemine ei sümpatiseeri enam.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #262
                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                oot ja hetkel seal lyhikese ajaga tekkinud 3 lehekylge blogisid, 6petage mulle ka mismoodi seal neid 10t blogi paremini v2lja filtreerida on kui vana systeemiga? :S
                Polegi parem välja filtreerida. Ma lihtsalt ei loe neid väga enam kuigi headest blogidest on kahju ja need head blogid vist tõstan endale RSS feedsi. Kuigi kui blogide kohta oleks oma 'foorum' oma 'new posts' nupuga, siis oleks täitsa ok ja mina rahul.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #263
                  Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                  Ranka.
                  Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
                  Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
                  Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

                  Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #264
                    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    +1 lebo jutule..

                    mis mind ennast häirib, ma pean käima oma blogi klõpsimas, et näha kas keegi on kommenteerinud ja saaks siis kommentaarile vastata.. nt ranka küsimusele blogis. +Taaskord on see jama, et ma ei saa täpselt aru, kellele postitus kuulub ja mis limiidist või formaadist jutt käib.. topicute puhul vähemalt hakkas vaikselt levima süsteem et panti limiit ja formaat topicu pealkirja, siis ma 6maxi või omaha või SNG päevikute teemasse ei vaadanud.. nüüd veidi läbune.. lihtsalt ajalises järjekorras blogid ilmuvad, esilehel neid mingi 6-10 tükki ainult ja mind huvitavad blogid kaovad ära teistele lehtedele kui jusht iga päev ei käi refreshimas.. hea oleks võimalus kus ma mind huvitavad blogid paneks mingi oma lehele vms.. coca, patricku ja ranka ja kotkas1000 ja pastilaa ja hispaania poiste jpt päevikuid loen alati.. aga samas osasid huinjaa päevikuid ei viitsi lugeda.. rääkimata siis mõnuga suurenenud klickide arvust postituste lugemiseks.. kui päevikud segasid.. maitea.. strateegia foorumid lehe ülesotsa ja offtopic ja pildi ja päevikud foorumi allaossa vms..
                    Blogide subscription: http://foorum.pokkeriprod.com/blog_s...&sort=lastblog

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Ranka.
                      Kas on võimalik see "read more" nupp blogidest ära kaotada, nii et kogu post on näha?
                      Kas saaks nii, et blogi artiklite juurde tekib link "uued kommentaarid peale eelmist külastust"?
                      Kas saaks blogide esileheks panna praegune "member blogs"?

                      Usun, et kui need asjad ära teha, jääks vingumist siin vähemaks.
                      1. Kaotasin ära read more nupu (tekib siis kui 5,000 tähemärki või pikem post aga vaevalt, et keegi raamatuid kirjutab)
                      2. Arvan, et saab
                      3. Saab

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #266
                        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                        Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #267
                          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                          Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                          Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?
                          Esialgu jah, niikaua kui probleem saab lahendatud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #268
                            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                            Selle header banneri vasakus all nurgas peab see "digital port UK" vilkuma?
                            See on "tasuta" modifikatsioon, mille "supportimine" lõpetati ära kuna Digital Port UK läks minu andmetel VBulletiniga tülli. Tasulises versioonis sai selle vilkuja ära võtta.

                            Kuna hetkel ei ole veel pealehele paigutus valmis siis seetõttu ei viitsi DP UK-ga läbirääkimis teha erandi asjus, sest tahaks pealehe/foorumi bänneri ühise teha. Üldiselt see "vilkuja" oleks tulevikus väga solid lahendus reklaami jaoks. Ala bännerid vahelduvad (nagu praegu) ning vahel on üks bänner näiteks "PokerStarsi OPEM 2010" ja kui vilkuja peale vajutad siis viib Starsi OPEM'i lehele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                              Oh ja veel. Selle vilkuja peale võiksite vajutada ning vaadata näiteks toda kodukat. Too on täpselt sama vbulletini versioon - blog, foorum ja CMS (CMS on meil välja lülitatud). Vaadake selle lehe skinni, sest mulle too tundub päris ilus (jube PTR'i moodi :P). Selliseid skinne saaks vabalt ise ka teha, kuna ainult värvid vaja ära muuta.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #270
                                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                                Edasi jätkame siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-***

                                Comment

                                Working...