PokkeriProd.com vajab abi!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #226
    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Mul kell õige. Profiilis saad muuta oma kellaaega.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #227
      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

      Algselt postitas Priito Vaata postitust
      By the way foorumi kell on ka vale(või on siin mu töö mitte-eesti proxy server süüdi?)
      Forum actions>General settings>Date & Time Options>Time Zone: defaultis on seal vist GMT kui õigesti mäletan.

      Comment

      • Priito
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 121

        #228
        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Forum actions>General settings>Date & Time Options>Time Zone: defaultis on seal vist GMT kui õigesti mäletan.
        Korras. Tänud!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #229
          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Oli olemas ka eelmises versioonis ja kasutasin pidevalt.
          hea feature, aga probleem sellega, et ta jätab need märkimised sisse ka peale postituse tegemist, ehk hiljem pead käsitsi uuetsi linnukesed välja klikkama kui ei taha ülejärgmisel postutusel veelkord kõiki samu quotesid uude posti

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #230
            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

            yeah, ta ei tohiks nii teha ja enne ei teinud ka.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #231
              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

              Esiteks, blogimiseks on kohti küll ja veel. Imo foorum pole selle jaoks õige koht. Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #232
                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?
                +1

                vahepeal kui mingit blogi olen tahanud vaadata, siis teen lehele refreshi ja siis korraks ilmuvad kõik nähtavale. siis tuleb kiirelt klikata ja vahest isegi jõuan, aga see ikka kilplase töö. oleks tore, kui kuidagi saaks kõikidele blogidele ligi.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #233
                  Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                  http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php?do=bloglist

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #234
                    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                    ei ei ei. ma mõtlen blogisid vasakus ääres järgneval aadressil http://www.pokkeriprod.com/

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #235
                      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                      kilplase teemal jätkates - lehekülje sourcest logide aadressid üles otsida ja näiteks favourites alla lisada.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #236
                        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        hea feature, aga probleem sellega, et ta jätab need märkimised sisse ka peale postituse tegemist, ehk hiljem pead käsitsi uuetsi linnukesed välja klikkama kui ei taha ülejärgmisel postutusel veelkord kõiki samu quotesid uude posti
                        See on sinu "bug" või valearusaam. Nimelt, kui sa märgid ära postituse ja oma postituses kasutad toda tsitaati siis märge kaob ära AUTOMAATSELT. Kui sa märgid selle ära ja unustad näiteks tolles teemas tsiteeringut kasutada (või üldse ei postita) siis järgmine kord antud teemas tsitaate kasutades tulevad vanad tsitaatid tagasi. See on täiesti korrektne. Mul endal tuleb ka tihti vahest isegi mitmenädala taguseid tsitaate (näiteks vanades blogides, millele vastasin harva), sest miski X märksiin posti ära, et tsiteerin ja siis lõpus mõtlesin ümber ning maha ei võtnud. Selleks pead ise ära puhastama tsiteeringud või siis lollikindlam variant - tsiteerid posti ja kui ilmuvad vanad tsiteerimata tsitaadid siis lihtsalt kustutad need postist ära.

                        Oi kui palju tsitaate...


                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Esiteks, blogimiseks on kohti küll ja veel. Imo foorum pole selle jaoks õige koht. Ja teine küsimus samuti blogide kohta. Kui PP avalehele minna, siis lehe laadimise ajal näitab seal tervet rida bloge. Kui leht laetud, siis ainult viit viimati uuendatut (nagu ta tegema vist peabki). Küsimus, kas seda ülejäänud blogide nimekirja ka kusagil võimalik näha on (mina siiani pole leidnud)?
                        Saab teha aga see sitt on kõige hullemas PHP-s kirjutatud mida ma näinud olen. Ei pea seda enda kõvaks küljeks ja seetõttu olen üritanud vaikselt sellest kõrvale hiilida. Kui kunagi kätte võtan siis teen ära või leiutan parema süsteemi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #237
                          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                          Blogide sektsioonis muutsin alustuseks "rating" süsteemi ühele. See tähendab, et "most popular" ja "best blogs" ilmuvad tabelitesse kui on antud vähemalt üks hääl. Hiljem tõstan hääletuste arvu.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #238
                            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                            Nüüd facebook Connect ka töötab (üleval paremal ääres).

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #239
                              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                              mis selle facebookiga siin teha saab siis?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #240
                                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                                kas ma olen ainuke, kel topicu lõpus 'Top' nupp ei tööta?

                                Comment

                                Working...