PokkeriProd.com vajab abi!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #241
    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

    Kirjutan Quick Reply kasti teksti ja vajutan valesse kohta (nt Reply to Thread, mis selle kasti kohal on). Back nuppu vajutades võiks tekst alles olla. Vanasti oli. Nüüd ei ole. Epic fail. Jah, ma olen mitu korda juba maitsta saanud.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #242
      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      kas ma olen ainuke, kel topicu lõpus 'Top' nupp ei tööta?
      Mul ka mitte.
      Edit// Just sattusin Rage posti tsiteerides sama asja ohvriks, millest Taipupole rääkis.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Kirjutan Quick Reply kasti teksti ja vajutan valesse kohta (nt Reply to Thread, mis selle kasti kohal on). Back nuppu vajutades võiks tekst alles olla. Vanasti oli. Nüüd ei ole. Epic fail. Jah, ma olen mitu korda juba maitsta saanud.
        Uurin. See peaks doable olema aga muudab foorumit veitsa aeglasemaks.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #244
          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

          Mis iganes te teete ärge jumala eest blogide süsteemi tagasi muutke praegune on eriti hea, kõik toimib ja parem kui enne

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

            #TOP on neil bug listides. Saaksin PM ise ka korda teha või lisada ajutise top buttoni (testis sain lisatud) aga ei viitsi täna koodis rohkem sobrada. Postituse bug on ka teadlik ja selle peaks ka korda saama.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #246
              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

              pildi üleval vasakul nurgas asuv tekst pokkeriprod.com võiks viia avalehele

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                Plaanis on teha uuesti ühine header ja siis viin.

                EDIT: sain valesti aru aga tõenäoliselt teen seda siis kui header valmis.

                Täna leidsin ühe pokkeriportaali, mis meenutab suht palju meie oma: http://pokercollectif.info/

                Võtan sealt rohkem malli, sest strateegia artiklit jne. on väga ilsti nimekirjas



                PS! TAIPUPOLE kui plaan pikemalt kirjutada siis kasuta advanced editori. sinna salvestub kõik, isegi kui back nuppu vajtad.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                  Vabandan ette aga ma testin "lives" sidebare, sest ei viitsinud testversiooni uuse poste ja blogisid teha. Võtan hiljem maha ja saan Teie käest nats tagasisidet ka.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                    Palun vaadake panin paremale äärde sidebari. Seal on nupp, kui vajutate kaob sidebar ära. Kas sellist asja on mõtet jätta või ei ole? Saaksin sinna muid vidinaid ka juurde panna peale blogi postide.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #250
                      Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      Mis iganes te teete ärge jumala eest blogide süsteemi tagasi muutke praegune on eriti hea, kõik toimib ja parem kui enne
                      j2lle jood v2? :D V6i n2ksid seeni? Kust otsast see praegune systeem sul parem on?

                      -Blogide esileht on lihtsalt spami t2is, see, kes rohkem spamib postitusi oma blogisse, selle nime seal ka n2ha on - vana systeemiga ei olnud seda probleemi, et terve lehekylg v6iks olla mingit moodi yhe mehe postitusi t2is.

                      -Et kellegi blogi yldse lugeda, peab minema kuhugi omaette lehekyljele. Milleks? Samah2sti saaks ju facebooki wallis blogi pidada v6i blogspotis v6i mis iganes. Praegusel kujul pole neil blogidel mingit pistmist tegelikult selle foorumiga ja neil pole m6tet.

                      -Et yldse midagi l6puni lugeda, klikka "read more" ja l2hed omakorda uuele lehekyljele. Et kommentaare lugeda, klikka kommentaaride peale ja l2hed uuele lehekyljele. Meh? A kust ma yldse tean, mitu kommentaari ma 2ra olen lugenud ja mitu on uut? KAS MA J2TAN IGA MEHE IGA POSTITUSE kommentaaride arvu meelde, et juhul kui tunni p2rast tulen, siis tean, et "N2e, kurat, ahangama viimasel postitusel oli enne 4 commenti, on hetkel ka, OH JUMAL T2NATUD, ma ei peagi eraldi kontrollima minema, kas ma olen neid kommentaare lugenud.

                      - Aga mis postitusi ma olen lugenud? Hetkel n2itab mulle, et on olemas 39 lehekylge blogipostitusi ja mul pole fucking 6rna aimu ka, mitu lehekylge ma lugenud olen v6i kus kuradi perseaugus mul omadega j2rg on.


                      For real, kui konnale ja paarile vennale veel meeldib kilplast m2ngida, siis tehkegi nii, et kes tahab, peab seal oma blogi ning ylej22nud, kes tahavad, v6ivad ikkagi foorumis oma p2evikut pidada ning inimesed v6ivad nende p2evikutesse postitada ka...just like old days. Ning kui see systeem k2iku l2heks, tahate ma ennustan kaua need eraldi blogid seal vastu peaks? Sama kaua kui oli see blogibuum mingi hetk, kus iga teine vend pidas blogspotis/wordpressis blogi. Ehk siis mitte v2ga kaua.

                      T2nan veel kord t2helepanu eest.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                        Paar päeva tagasi natuke kahetsesin, et maybe oli viga ja peaks taasavama. Pärast eilset foorumi sidebari lisamist tunnen, et nüüd on blogid tegelt paremad.

                        a) nad on pealehel olemas, kellele ei meeldi lülita välja
                        b) ei pea isegi klikki tegema ja loed neid mis meeldib
                        c) vaata ESTPatricku viimast posti ja pm. saab samamoodi nagu ka vanasti.

                        See ei tähenda, et see peaks nii jääma. Blogide kohapealt ootame kindlalt selle aasta lõpuni.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #252
                          Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                          Testi seda aasta lõpuni ja siis tee küsitlus. Annab vast selgeima pildi. Ja kõik kes tahavad saavad üle katsetada praeguse blogimise.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #253
                            Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            -Et yldse midagi l6puni lugeda, klikka "read more" ja l2hed omakorda uuele lehekyljele. Et kommentaare lugeda, klikka kommentaaride peale ja l2hed uuele lehekyljele. Meh? A kust ma yldse tean, mitu kommentaari ma 2ra olen lugenud ja mitu on uut? KAS MA J2TAN IGA MEHE IGA POSTITUSE kommentaaride arvu meelde, et juhul kui tunni p2rast tulen, siis tean, et "N2e, kurat, ahangama viimasel postitusel oli enne 4 commenti, on hetkel ka, OH JUMAL T2NATUD, ma ei peagi eraldi kontrollima minema, kas ma olen neid kommentaare lugenud.
                            Sa unustasid selle, et kui kommentaar juhtub olema natuke pikem, tuleb kogu kommentaari nägemiseks klikkida veelkord Read more.
                            Selle asjanduse looja pole kasutusmugavusest und ka näinud.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #254
                              Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                              Aye. Kusjuures k6ige rohkem n2rvi ajab see, et m6ned inimesed ei saa aru, kui kilplaslik see systeem on ja kui mitu korda ebavajalikum ning ilmselt lugedes ei m6tle kaasagi, et jah, head pointid sees, vaid pigem, "ahno standard vingumine, next post please."

                              Aga see ei ole standard mingi harjumise teema, et "oh, k6ige uue peale vingutakse, kyll harjutakse 2ra ja hakkab rohkemgi meeldima." Harjumuse asi on need skinid, kus nuppude paigutus lihtsalt nihkub, v2rvitoonid muutuvad, bla bla, aga p6him6te j22b samaks. Minugi poolest tehke kuu aja p2rast uus uuendus, pange skini v2rviks roosa, mul ausalt pohhui, kyll harjub t6esti 2ra.

                              Aga see bloginduse systeem on perse keeratud ja kes ei saa aru sellest, et asi on sitaks ebamugavam ja ebapraktilisem, need ma v6in ausalt pikale ka saata.

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #255
                                Re: PokkeriProd.com vajab abi!

                                See kui ma üks õhtu endale uut passwordi tahan rackebacki saidil, ei tähenda, et ma järgmised päevad iga paari tunni tagant endale uut passwordi e-maili'le tahaks
                                see just praegu toimub, tehke korda

                                Comment

                                Working...