IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #31
    Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

    Kahekäega poolt!Ja kui seltskond tuleb suurem siis võin orgunnida hea hinnaga ka kesvamärjukest ehk siis A. Le Coqi toodangut!

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #32
      Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

      kui pastilaa ja vapsik tulevad, siis tulen mina ka ning siirupi võin ise kaasa võtta

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #33
        Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        OT aga keegi võiks pokkeriprode suve turniiri teha.. :)
        Suvepäevadel võib ka ju mingi turniiri korraldada kohalolevate isikutega.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #34
          Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
          Suvepäevadel võib ka ju mingi turniiri korraldada kohalolevate isikutega.
          viina pokker v2?

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #35
            Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

            indiaani pokkerit saab mängida

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #36
              Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

              Tuleks kohale ja chilliks :)

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #37
                Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                mina tulen kohale. mis kell algab sassi ja leitsi väitlus, andke teada, tahan esiritta piletit.

                Comment

                • ahkdum
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 58

                  #38
                  Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                  Viisakalt öeldes on huvi suvepäevade vastu LEIGE - vihjeks võin öelda, et mida suurem huvi, seda suurema tõenäosusega yritus toimub!

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #39
                    Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                    Algselt postitas ahkdum Vaata postitust
                    Viisakalt öeldes on huvi suvepäevade vastu LEIGE - vihjeks võin öelda, et mida suurem huvi, seda suurema tõenäosusega yritus toimub!
                    23 kindlasti kohal tähendab, et 15 kindlasti kohal. Kuskil 50 võib-ollat on veel 20 kohal, kokku ligi 40 nägu. Seda on vähe? Peaaegu nagu Tartu linn ju!

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                      Members: 1,832, Active Members: 625

                      5% aktiivsetest liikmetest tuleb kindlasti kohale ja enama, kui 10% liikmete kohaletulek oleks juba lotovõit.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #41
                        Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                        ma ainult tuleks sest hoss arvatavasti tõmbaks mällu ja saaks miski asjaga hakkama nii et pärast saab talle seda veel 10 aastat nina alla hõõruda

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #42
                          Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                          Kui Taipupole tuleb, oleks käsi.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                            Mina kindlasti ei tule, sest siin on kõik nii hullud joodikud ja mul hakkab lõpuks oma maksast kahju.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #44
                              Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                              NL10-NL25 grinderid on ka oodatud w (A)? :D

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #45
                                Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ma ainult tuleks sest hoss arvatavasti tõmbaks mällu ja saaks miski asjaga hakkama nii et pärast saab talle seda veel 10 aastat nina alla hõõruda
                                Oot, mis minust räägid või???
                                Kui olen merelt kodus, tulen kindlasti!
                                Ja reedest pühapäevani normull

                                Comment

                                Working...