Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010
Kahekäega poolt!Ja kui seltskond tuleb suurem siis võin orgunnida hea hinnaga ka kesvamärjukest ehk siis A. Le Coqi toodangut!
Kahekäega poolt!Ja kui seltskond tuleb suurem siis võin orgunnida hea hinnaga ka kesvamärjukest ehk siis A. Le Coqi toodangut!
Comment