IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ahkdum
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 58

    #1

    IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

    Kuna PokkeriProde foorum on juba mõnda aega tegutsenud ja leidnud endale palju tegusaid liikmeid siis on kerkinud idee korraldada foorumi-liikmetele suvepäevad!
    Esialgse idee kohaselt toimuks üritus augusti kuu yhel nädalavahetusel, mõnes kaunis kodumaises puhkekeskuses, kas siis yks või kaks päeva, kuidas yldine soov on! Kindlasti ei ole yrituse näol tegemist pokkerivõistlusega, vaid pigem lõõgastava puhkusega ja võimalusega pokkerist eemal olla! Yritusele võib tulla kaaslasega, kes ei pea olema foorumi liige! :) NB! vanusepiirang 18eluaastat!
    Kohapeal oleks plaanis meeskonnamängud, saun, toitlustus, suplus ja õhtul kindlasti väike simman..
    Osalustasu sõltuks paljuski osalejate arvust, seega mida rohkem rahvast asjast huvitatud on, seda parem!
    Nyyd aga sooviks tagasisidet, palju teist oleks huvitatud PokkeriProde suvepäevadest augustis ja kas 1 v 2 päeva?
    103
    Olen kindlasti kohal!
    0%
    29
    Ei ole kindel..võibolla
    0%
    62
    On targematki teha!
    0%
    12
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

    Kinnitan, et teema on legit.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

      Ma oleks ikka kohal, päevade kohta ei oska arvamust öelda. Võid küsitluse lisada, annab vast kergema ülevaate.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

        Eelmise aasta üritus oli väga hea. Pärnu või lähedane kant sobiks hästi. Üle ühe päeva ei osaleks ise, v.a. kui reede õhtust pühapäeva hommikuni oleks.

        Simmani osas oleks nats skeptiline kui suvalises võpsikus teha üritus. Kes sinna ikka suures koguses naisi tassib. Ja milleks vedada kohale naisi, kes hakkavad halama kui jutt pokkerile läheb? :) Pärnu selles mõttes sobis hästi, et kes tahtis, sai linnast ise endale sobiva isendi otsida. Kes lihtsalt tina panna tahtis, sai ka seda.

        Comment

        • ahkdum
          Julm Donk
          • Jan 2009
          • 58

          #5
          Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Eelmise aasta üritus oli väga hea. Pärnu või lähedane kant sobiks hästi. Üle ühe päeva ei osaleks ise, v.a. kui reede õhtust pühapäeva hommikuni oleks.

          Simmani osas oleks nats skeptiline kui suvalises võpsikus teha üritus. Kes sinna ikka suures koguses naisi tassib. Ja milleks vedada kohale naisi, kes hakkavad halama kui jutt pokkerile läheb? :) Pärnu selles mõttes sobis hästi, et kes tahtis, sai linnast ise endale sobiva isendi otsida. Kes lihtsalt tina panna tahtis, sai ka seda.
          Kuna kaaslased on lubatud, siis miks mitte mõni sõbranna kaasa kutsuda, et õhtul poistega tantsima ei peaks.. Ja kui sõbrannasid ei ole, siis teadupärast tegutseb eestis mitmed tutvumisportaale - tegudele noored!

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

            OT aga keegi võiks pokkeriprode suve turniiri teha.. :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

              oleneb kus see toimuks :)
              idee on kuldne

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                väga hea idee
                reede õhtust pühapäevani oleks kõige vingem.
                kahjuks ise kaitseväes sel ajal, aga annan parima, et välja sebida end selleks ajaks..

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                  Suht kindlalt kohal. Nii et mingi kell 12 hakkaks ja järgmise päeva õhtul läbi saaks oleks norm(või siis ülejärgmise päeva hommikul).

                  Ise tahaks obv kuskil linnast väljas olevas looduskaunis puhkekeskuses olla - naisi saab juu igapäev sebida.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #10
                    Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                    Huvi on!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                      Super idee tõesti, ilmselt tuleks minagi.
                      Mida rohkem linnast väljas ja mida rohelisem seda parem imo.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        OT aga keegi võiks pokkeriprode suve turniiri teha.. :)
                        Muretse litsents ja/või legaalne korraldamisviis, mis meile suuri lisakulutsi ei too ning see toimuks.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #13
                          Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Muretse litsents ja/või legaalne korraldamisviis, mis meile suuri lisakulutsi ei too ning see toimuks.
                          Kas eelmise aasta formaati ei saa enam korrata? See sobis väga hästi minu meelest.

                          Comment

                          • hillu
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 260

                            #14
                            Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                            Ranka on ju ametnik nüüd, temale neid asju rääkida ei saa, korralda asi lihtsalt ära ja kõik on hästi, keegi sind ei süga.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: IDEEJÄRGUS PokkeriProde suvepäevad 2010

                              Ei noh, see idee on ka muidugi kuldne, aga kes siis augustini oodata kannatab, võiks ikka midagi eelmise aasta laadset suve keskpaiga poole ka olla.

                              Comment

                              Working...