Re: Leveldamine (?) ja trollimine (?) foorumis
Imo on selge, et kui isegi "trollimise keelamise" teemas ei suuda mõni mees ennast kontrollida ja kipub vägisi leveldama siis näitab see seda, et moded võik tõesti natukene karmimat kätt rakendada.
Sõrmeluid murdma ei pea ja pakkun ei PM adminnilt peaks 90% juhtudel väga hästi toimima.
Imo on selge, et kui isegi "trollimise keelamise" teemas ei suuda mõni mees ennast kontrollida ja kipub vägisi leveldama siis näitab see seda, et moded võik tõesti natukene karmimat kätt rakendada.
Sõrmeluid murdma ei pea ja pakkun ei PM adminnilt peaks 90% juhtudel väga hästi toimima.
Comment