Üks idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #1

    Üks idee

    2+2 foorumis on Pooh-Bah (oli vist 3500 postitust) staatuse saamisel tavaliselt kasutajad teinud kvaliteetse/õpetliku postituse. Kas ka Pokkeriprod.comil see võimalik (võiks juurutada) ning milline võiks selle postituse nr olla (1000 nt?)...

    Mina tänan,
    L.
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: Üks idee

    Algselt postitas Lutzky
    2+2 foorumis on Pooh-Bah (oli vist 3500 postitust)
    1600 ei olnud?

    Ise ei näe küll sellel eriti mõtet, sest kõik info 2+2 foorumis olemas tegelikult ju :)

    E: Aga kui inimestel viitsimist ja tahtmist on siis mina loeks heameelega neid.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3
      Re: Üks idee

      hea mõte, kuid siis pean spämmpostide tegemise lõpetama, sest muidu ehk kukub see postituste arv endal täis ja ise küll ei suudaks midagi asjalikku kirjutada :(

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #4
        Re: Üks idee

        nt 3000 ja see ei ole kohustuslik.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Üks idee

          Algselt postitas Lutzky
          2+2 foorumis on Pooh-Bah (oli vist 3500 postitust) staatuse saamisel tavaliselt kasutajad teinud kvaliteetse/õpetliku postituse. Kas ka Pokkeriprod.comil see võimalik (võiks juurutada) ning milline võiks selle postituse nr olla (1000 nt?)...

          Mina tänan,
          L.
          See on 2p2 foorumite traditsioon mille on juurutanud mängijad ise, mitte administratsioon. Teiseks kuidas saaks administratsioon seda juurutada? Kui Lutzkyl 3000 posti täis ja Puuu-Paaaaa postitust pole panen bänni w?

          EDIT: Ma olen ise ka 2p2-s "Pooh-Bah" aga Pooh-Bah posti ma seal teinud ei ole ega kavatsegi teha oma halva inglise keele pärast. Peale selle on seal väga palju kasutajaid, kes on ka Pooh-Bah või isegi Carpal' Tunneli tiitliga mehed aga mängu ei beadi või mängivad 10NL või 25NL aastaid.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #6
            Re: Üks idee

            administratsioon võiks anda LOA, et seda teha. muud ei midagi. see ei ole kohustuslik, vaid lihtsalt vaadates pikemas perspektiivis võib sellest ju foorumile/kasutajatele kasu olla. muud ei midagi. tundus hea idee, vastumeelsust arvestades ju siis ei ole.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Üks idee

              Algselt postitas Lutzky
              administratsioon võiks anda LOA, et seda teha. muud ei midagi. see ei ole kohustuslik, vaid lihtsalt vaadates pikemas perspektiivis võib sellest ju foorumile/kasutajatele kasu olla. muud ei midagi. tundus hea idee, vastumeelsust arvestades ju siis ei ole.
              Kas me oleme keelanud teha harivaid postitusi? :) Selleks peab olema keegi märter, kes teeb alguse ja proovib ka teisi nakatada selle uue haigusega.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #8
                Re: Üks idee

                Ma igaks juhuks küsin alati üle. 8)

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #9
                  Re: Üks idee

                  mis teemal postitus mõtteis mõlgub? :)

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: Üks idee

                    ärisaladus

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: Üks idee

                      Minu arust väga lahe idee. Probleemiks ongi see, et kas leidub nö alustajaid, kes pisikuga teisi nakataks.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: Üks idee

                        Võin bemmidest artikli kirjutada ;D ;D ;D ;D ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Üks idee

                          Algselt postitas leits
                          Võin bemmidest artikli kirjutada ;D ;D ;D ;D ;D
                          Minuteada Pooh-Bah artikkel ei peagi olema otseselt seotud pokkeriga. Näiteks Too Eazy (Nolan) kirjutas võlgadest ja laenudest ning palju näiteid oli pokkeriga seotud.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: Üks idee

                            A+ idee

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: Üks idee

                              Mul saab varsti 1000 postitust, ehk võtan ette midagi 8)

                              Comment

                              Working...