Üks idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: Üks idee

    Algselt postitas andu_andu
    Mul saab varsti 1000 postitust, ehk võtan ette midagi 8)
    HUHUHUHUUUU
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: Üks idee

      mis sellest repi ideest sai muidu? a la saab kasutajale anda repi +/- ja sinna juurde kommentaari kirjutada + näitab millise topicu või posti eest anti.

      p.s. spämmer nagu ma olen, on mul juba üle 1500 posti tehtud.. eesmärk oleks postide arvu kasvatada kiiremini kui BRi:-P

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #18
        Re: Üks idee

        Algselt postitas Rage
        mis sellest repi ideest sai muidu? a la saab kasutajale anda repi +/- ja sinna juurde kommentaari kirjutada + näitab millise topicu või posti eest anti.

        p.s. spämmer nagu ma olen, on mul juba üle 1500 posti tehtud.. eesmärk oleks postide arvu kasvatada kiiremini kui BRi:-P
        see idee maeti maha mu meelest

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #19
          Re: Üks idee

          Päris mitu inimest arvas, et sellel pole mõtet ja see mõte vajus ära.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #20
            Re: Üks idee

            Algselt postitas ranka
            Minuteada Pooh-Bah artikkel ei peagi olema otseselt seotud pokkeriga. Näiteks Too Eazy (Nolan) kirjutas võlgadest ja laenudest ning palju näiteid oli pokkeriga seotud.
            OT: Viitsiksid selle üles visata?

            KAs 2+2s pole mingit liigitust, kus kõik pooh-bah artiklid ühes kohas?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #21
              Re: Üks idee

              10 000 postiga mehed võiks midagi huvitavat teha..

              näiteks salvestada (ranka puhul NL100s) sessi kus VP$IP on 100%
              vms.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Üks idee

                Algselt postitas variatsioon
                10 000 postiga mehed võiks midagi huvitavat teha..

                näiteks salvestada (ranka puhul NL100s) sessi kus VP$IP on 100%
                vms.
                Gamblimine ei paku mulle pinget.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: Üks idee

                  Algselt postitas ranka
                  Gamblimine ei paku mulle pinget.
                  järelikult gamblid liiga väikeste summade peale :D

                  Comment

                  Working...