Tere!
Mõtlesin teen kah ettepaneku mis võiks võib olla foorumis olla.
Lühidalt siis kohe. Olen vaadanud, et paljud teevad raha vahetust ja igasugu tehinguid, siin võiks olla näiteks tehingute reiting, või midagi sellist Positiivne/negatiivne nagu HV-s või siis näiteks osta.ee-s?
Ja ongi kõik, seda ei pea üldse tõsiselt võtma kuna lihtsalt tõin välja varjandi mis võiks olla, et vaatab kuidas rahvas sellese suhtub?.
Mõtlesin teen kah ettepaneku mis võiks võib olla foorumis olla.
Lühidalt siis kohe. Olen vaadanud, et paljud teevad raha vahetust ja igasugu tehinguid, siin võiks olla näiteks tehingute reiting, või midagi sellist Positiivne/negatiivne nagu HV-s või siis näiteks osta.ee-s?
Ja ongi kõik, seda ei pea üldse tõsiselt võtma kuna lihtsalt tõin välja varjandi mis võiks olla, et vaatab kuidas rahvas sellese suhtub?.
Comment