Ettepanek..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    Ettepanek..

    Tere!

    Mõtlesin teen kah ettepaneku mis võiks võib olla foorumis olla.

    Lühidalt siis kohe. Olen vaadanud, et paljud teevad raha vahetust ja igasugu tehinguid, siin võiks olla näiteks tehingute reiting, või midagi sellist Positiivne/negatiivne nagu HV-s või siis näiteks osta.ee-s?

    Ja ongi kõik, seda ei pea üldse tõsiselt võtma kuna lihtsalt tõin välja varjandi mis võiks olla, et vaatab kuidas rahvas sellese suhtub?.

  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Ettepanek..

    Profile-> account related settings saad eesti keele valida

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: Ettepanek..

      Algselt postitas ment52
      Profile-> account related settings saad eesti keele valida
      Heh, ei teadnudki. Võtan selle eestikeele värgi siis välja esimesest postist :P

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Ettepanek..

        Tervist!

        Mõlemad ideed on teostavad. Esimene reitingu idee saaks tuua sisse päevapealt aga kuna meie foorumis on diilid nii või naa keelatud ning tegu on pokkeri - mitte ärifoorumiga siis seetõttu ei näe ma reitingul mõtet.

        See, et foorum on hetkel pool eesti/pool inglise keelne on minu tegemata töö, kuna lihtsalt puht füüsiliselt ma hetkel ei jõua seda teha. Vaikselt tõlgin teosammul ja ehk ühel heal päeval on kogu foorum tõlgitud.

        Ranka

        Algselt postitas H2O
        Tere!

        Mõtlesin teen kah paar ettepanekut mis võiks võib olla foorumis olla.

        Lühidalt siis kohe. Olen vaadanud, et paljud teevad raha vahetust ja igasugu tehinguid, siin võiks olla näiteks tehingute reiting, või midagi sellist Positiivne/negatiivne nagu HV-s või siis näiteks osta.ee-s?

        Ja kui juba on tegu eesti foorumiga võiks olla ka eesti keelne, kuigi mind see ei häiri, et ta poolenisti inglisekeelne on :D.

        Ja ongi kõik, neid ei pea üldse tõsiselt võtma kuna lihtsalt tõin välja paar varjanti mis võiks olla, et vaatab kuidas rahvas sellese suhtub?.

        Comment

        Working...