Re: ACI - Air Crash Investigation
Olen ka lennukiga päris mitu korda lennanud, miski 30 korda tuleb vist ära. Kõige hullem oli eelmise aasta alguses Egiptuses käik, lennufirmaks oli Aircypria või midagi sellist. Igatahes passisime Tallinna lennujaamas miski 10h, hilinemise põhjust ei teatatud. Lõpuks siis öeldi, et tuli uus lennuk järgi ja tegemist oli tehniliste probleemidega. Natuke aega hiljem tuli välja, et tegemist on siiski sama lennukiga, millel olid tehnilised probleemid. Sihtkohaks pidi olema Sharm El Sheikh ja seda ütlesid piloodid veel poole tee peal ka. Sõbrad mainisid, kes paremapoolse mootori juures istusid, et mootor teeb imelikku häält. Muidugi naersime välja ja ütlesime, et ärge paratseerige :D Mõne aja pärast tegime Küprose Larnaca lennujaamas hädamaandumise, probleemid jälle tehnilised. Lennukis muidugi ei maininud mitte keegi, et Küprosele maandume, saime seda alles terminalis teada. Passisime seal miski 4-5h ja siis viidi hotelli magama, et järgmine päev edasi lennata. Järgmisel päeval pandi uuesti lennuki peale ja tundus olevat sama lennuk, õhkutõusmisel käis paremast mootorist muhe pauk, tõmbas ikka päris kõhedaks, lennuk aga lennujaama tagasi ei pööranud ja pardameeskond ütles, et kõik on korras. Tagasilennul oli õnneks lennuk välja vahetatud ja tundus olevat korras. Tallinnas oli aga jube torm ja lennuk maandus laperdades ja kergelt külg ees, hullemat maandumist ei ole minul olnud.
Enamasti on lennusõit aga sujuv ja midagi karta küll pole mõtet, kui hakkad taevast alla tulema ja peaks järsk rõhumuutus olema, kaotad niikuinii teadvuse ja surm on kiire ja valutu.
Olen ka lennukiga päris mitu korda lennanud, miski 30 korda tuleb vist ära. Kõige hullem oli eelmise aasta alguses Egiptuses käik, lennufirmaks oli Aircypria või midagi sellist. Igatahes passisime Tallinna lennujaamas miski 10h, hilinemise põhjust ei teatatud. Lõpuks siis öeldi, et tuli uus lennuk järgi ja tegemist oli tehniliste probleemidega. Natuke aega hiljem tuli välja, et tegemist on siiski sama lennukiga, millel olid tehnilised probleemid. Sihtkohaks pidi olema Sharm El Sheikh ja seda ütlesid piloodid veel poole tee peal ka. Sõbrad mainisid, kes paremapoolse mootori juures istusid, et mootor teeb imelikku häält. Muidugi naersime välja ja ütlesime, et ärge paratseerige :D Mõne aja pärast tegime Küprose Larnaca lennujaamas hädamaandumise, probleemid jälle tehnilised. Lennukis muidugi ei maininud mitte keegi, et Küprosele maandume, saime seda alles terminalis teada. Passisime seal miski 4-5h ja siis viidi hotelli magama, et järgmine päev edasi lennata. Järgmisel päeval pandi uuesti lennuki peale ja tundus olevat sama lennuk, õhkutõusmisel käis paremast mootorist muhe pauk, tõmbas ikka päris kõhedaks, lennuk aga lennujaama tagasi ei pööranud ja pardameeskond ütles, et kõik on korras. Tagasilennul oli õnneks lennuk välja vahetatud ja tundus olevat korras. Tallinnas oli aga jube torm ja lennuk maandus laperdades ja kergelt külg ees, hullemat maandumist ei ole minul olnud.
Enamasti on lennusõit aga sujuv ja midagi karta küll pole mõtet, kui hakkad taevast alla tulema ja peaks järsk rõhumuutus olema, kaotad niikuinii teadvuse ja surm on kiire ja valutu.
Comment