*** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi19
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 321

    #271
    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

    Algselt postitas marguzz22
    küsimus - kas party pokkeris on max 4 lauda võiumalik korraga avada :O?
    max 18 oli siis kui ma seal mängisin

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #272
      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

      kas kummitused on olemas?
      mind kummitab mingi eit unen2gudes rsk

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #273
        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

        õnnitlused akristjanile WSOP pileti eest!!!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #274
          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

          mm no kui hitisid. nice one sel juhul .. cashid raha?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #275
            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

            Algselt postitas leho57
            õnnitlused akristjanile WSOP pileti eest!!!
            Vau, hea töö ;D

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #276
              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

              Thanks thanks, seekord ei saa raha vist cashida, nii et täitsa võimalik et on minek, kui kool ja töö lubab. \(ˇ~ˇ)/

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #277
                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                Algselt postitas akristjan
                Thanks thanks, seekord ei saa raha vist cashida, nii et täitsa võimalik et on minek, kui kool ja töö lubab. \(ˇ~ˇ)/
                Seal cashid

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #278
                  Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                  Algselt postitas akristjan
                  Thanks thanks, seekord ei saa raha vist cashida, nii et täitsa võimalik et on minek, kui kool ja töö lubab. \(ˇ~ˇ)/
                  congrats!.. ME pilet?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #279
                    Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                    traaööe
                    käisin eile täditütre sünnal @ maasikas, nahui see lõpp ikkagi nii miinustes on :D, miks ma midagi ei mäleta lõpust :D
                    + mix ma nii kastis praegu olen :S

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #280
                      Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                      congrats!.. ME pilet?
                      Jup, päris kallis pakett- 17k$

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #281
                        Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                        Algselt postitas hotcocacola
                        traaööe
                        käisin eile täditütre sünnal @ maasikas, nahui see lõpp ikkagi nii miinustes on :D, miks ma midagi ei mäleta lõpust :D
                        + mix ma nii kastis praegu olen :S
                        Maasikas on minuarust jumala nuts koht. Pole küll ammu käinud aga vanasti sai tihti seal käidud.
                        Ja mis siis viga kui ikka sooda veel, nii ju kõige parem üles ärgata :P


                        Algselt postitas akristjan
                        Jup, päris kallis pakett- 17k$
                        Siis said päris hea paketi, kus toas said selle?
                        Õnnitlused ka minu poolt muidugi. Eestlasi järiest rohkem minemas.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #282
                          Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                          Kuulge kas 13k käe kohta NL2-s on normaalne Steal 49.7?:D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #283
                            Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                            peale selle, mingi vend oli pokerstarsi pusaga maasikas, kutt lihtsalt elas letiääres ;D

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #284
                              Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                              Algselt postitas hotcocacola
                              peale selle, mingi vend oli pokerstarsi pusaga maasikas, kutt lihtsalt elas letiääres ;D
                              starsi pusaga saab igast asju teha.
                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...it-pic-502760/

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #285
                                Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]

                                Algselt postitas taavi19
                                max 18 oli siis kui ma seal mängisin
                                imelik mul lubad max 4 avada

                                Comment

                                Working...