Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
Pacificus on 25 000$ GTD turna, 50+5 sisseost.
Ostsin otse end sisse.
Turniir ise on 6-max formaadiga.
Hetkel 11 alles ja olen 5ndal kohal.Vähe ei tahaks hittida mingit top6......krt, selline närv on sees, et jube... ??? ??? ???
Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
9 venda alles ja ma olen 5ndal kohal.....
nüüd iga kõrgem koht on suurem summa $$$.
EDIT 1: 8 kutti alles.
Täiesti haige vänt istub mu kõrval, 118 000 stackiga. (leszek99 vms)
Small Blindi stack on 5300, ja seega pool on tal investeeritud potti. Kutt läheb allini ja BB pidi callima 300 !!!!!!! et olla HU-s temaga...kutt foldis !?!?! Ülejäänud laud hakkas kohe sõimama, et ta on mingi tra we ;D
tra tegelt ka, haige inimene...nüüd sellele SB-l 10k stack :D, raudselt saab duubli ja duubli :D
Eesmärk on siis 7 sekka saada...sest siis on summad väga soliidsed juba (H)
Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
Hea :) Go go go go!! Tee mulle korralik tulemus ette, mida mul oleks täna veel üle teha :)
Praeguse seisuga ma täna täiesti ümmargune null, kuid nüüd ehk hakkab midagi looma juba.
Re: *** Juuni offtopic *** [ilmselgelt hotcocacola saab 21aastaseks]
Algselt postitas lenC
Mina teen juuli mölanurga!
u dare ? ;D
EDIT 1: 5. mängijat alles, ma viimane 62k stackiga.
4ndal kohal on 100k ja teistel juba täiega rohkem ;D
EDIT 2: 4 venda alles, ma täiega maas aga super 1925$ OLEMAS !!
EDIT 3: traa...turnis see chapalov läx allini ja stackleader zoremi callis, näitas flopatud setti 333. Chapil oli 53 , kaks paari turnist...river 5 andis kõrgema fullhousei...KURAT noh...sest uus rahakoht on 2540$
EDIT 4: sain duubli stackleaderi käest, kui ta SBna min raises ja ma reraise allin panin A4o, sain veel ässale pihta ka, stack nüüd: 166k (teistel: 255k; 338k; 554k)
EDIT 5: WAU! ma stackleader 368k, siis: 304k; 309k; 360k
Comment