FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PraS
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 65

    #16
    Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Suema paugutajatega koos sauna vast ei julgegi minna:D
    Pauku saab kindlasti teha :D Mul raketid juba soolas :D Sinu perse kütan kuumaks nagunii, sinna mahub nii mõndagi( üks sõber rääkis, et sul suht lõtv ja suur auk )

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #17
      Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

      Pokkeriproooooooooooodd 5:1 Suema.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #18
        Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Pokkeriproooooooooooodd 5:1 Suema.
        Ilus unenägu oli:) Kes kaks kasti õlut saab???

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

          fc pokkeripro fännid obv
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #20
            Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

            Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
            Ilus unenägu oli:) Kes kaks kasti õlut saab???
            See oli heas tujus olev väljahüüe. Nii mõndagi põhimängijat sai linnas nähtud, katsume täna kaineks jääda.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #21
              Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

              Ecuador, kui tuled vaatama siis saab ka õlli, kutsu sõbrad ka kaasa, homme lubas päikest.

              Lauri ma nõuan nimesid! Üldiselt saan teie kõveratest silmadest ka aru, kes mida teinud on, täna puhake.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #22
                Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                Täna puhkame, kõik okei.

                Comment

                • Angelo
                  Julm Donk
                  • May 2012
                  • 71

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                  Forgot to add myself here, coming.

                  Comment

                  • Postiljon
                    FPP Pro
                    • Sep 2011
                    • 203

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Pauku saab kindlasti teha :D Mul raketid juba soolas :D Sinu perse kütan kuumaks nagunii, sinna mahub nii mõndagi( üks sõber rääkis, et sul suht lõtv ja suur auk )
                    Mul vanaisa sõbra isa rääkis, et sa pool lõdvaga tehtud.

                    Comment

                    Working...