FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

    Tulemas on rahvusvahelise kuulsusega Tallinna derbi, aasta oodatuim jalgpalli- ja spordisündmus Eestis ja tõenäoliselt ka maailmas. Kõikide pilgud on sel pühapäeval suunatud Kalevi kunstmurule, sest Taaveti ja Koljati võitluses võõrustab Koljat (FC PP) väikest Taavetit. Arvata võib, et ka seekord läheb Taavetil vaja võiduks palju enamat kui nende endi oskused, sest vastaste tasemele nad lihtsalt ei küüni. Paljudele on selgusetu, kuidas need kaks võistkonda üldse samas liigas olla saavad.



    Tule Sinagi Prode esimest liigas korraldatud sauna kaema, väravaid lööme kõigi eelduste kohaselt igale maitsele! Ühtlasi toimub ka võistkonna vastvalminud lipu tutvustamine ja pealtvaatajatele paneb klubi välja ka kaks kasti õlut!
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

    Tuleb ka lubatud intervjuu JK Suema kõverjalgse mängiva treeneriga:

    Muru: Räägi lühidalt võistkonnast ja selle tekkest. Millest selline nimi?

    PraS: Suema lõid 2010. aasta meistrivõistluste eel Rocca al Mare Kooli kutid, kellest nüüd on satsis vaid kaks - Hendrik Osula ja Raul Ojassaar. Sõprade-tuttavate kaasamisel hakkas meeskond kasvama ning nimepanekul kaaluti ka variante Dünamo, Torpeedo ja Mustamäe tee 67 korteriühistu meeskond, kuid lõplik valik langes siiski Suemale. Kõlas nendest variantidest ilmselt kõige paremini. Ja selleks, et lollid küsida saaksid.

    Muru: Kuidas hooaeg on seni kulgenud ja kuidas ise olete rahule jäänud?

    PraS: Hooaeg seni kulgenud tõusude-mõõnadega, kuid tabelis on meil siiski tunduvalt vähem punkte kui võimed lubaksid. Paar punkti röövis üks kohtunik, esimeses mängus ei suutnud me aga ühte väravat 33 võimalusest ära lüüa.

    Muru: Hooaja suurimad saunad on JK Suema nimel. Kuidas kommenteerid?

    Pras: Pärast Suema-Pokkeriprode mängu peab sellist küsimust teie käest küsima hakkama.

    Muru: Ühe tundmatuks jääva Soccerneti kasutaja sõnutsi pole ka kohtunikud teie suhtes kõige ausamat vilet lasknud. Milles asi, kas kohtunike tase on langenud, silmad viletsaks jäänud, pole neil südametunnistust või on neil mingi vimm teie pallivõlurite vastu?

    PraS: Jutt käib eelkõige ühest mängust, kuid ka teistes mängudes on kohtunikud kohutaval kombel järjepanu prillid koju unustanud ning kuna me mängisime eelnevalt kollastes särkides, mis paistavad hästi silma, tunduski kohtunikule, et kogu aeg olime meie suluseisus ja meie vastu ühtegi sulgu ei määratud. Silmad on neil alati viletsad olnud, kuid prillid on eelmistel aastatel ikka kaasas olnud.

    Muru: Sama allika andmetel on ka üks eluaegne kõverjalg hakanud atskoosid ja kohvitamisi väljakul sooritama. Kas on tegu mingi eriti võimsa steroidi või pigem hallutsinogeense toimega aine kasutamisega?

    Pras: Saan aru, et jutt käib vanamehest Alvin K'st ning tuleb tõdeda, et kõnealune pealtvaataja oli tõepoolest pisut aineid tarvitanud. Pean märkima, et kõnealune vaatleja ei ole Suemaga seotud.

    Muru: Ja lõpetuseks, kuidas valmistute mänguks FC Pokkeriprodega? Erineb teie trenn teie tavapärasest kambas onamisest? On seekord Taavetil (Suema) lootust Koljatile (FC PP) vastu saada?

    Pras: Kui tavaliselt teeme nädalas neli-viis trenni, siis sel nädalal piirdume ühe Xbox-i peal FIFA mängimisega, sest teame, et nädalavahetusel meil pingutada ei tule. Võtame kohtunikule varuprillid kaasa, mis peaks ka kõik välised Suema võitu ohustavad faktorid välistama.

    Muru: Huvitav vaatenurk kindlasti, jääb ainult imestada, mis maailmas te elate või milliseid seemneid tarbite, aga huvitav seegipoolest. Tänud ja edu!
    Last edited by muruntau; 31.05.12, 09:28.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

      rofl mis vend
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

        Väga fine indeed .

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

          Nalja peab saama, aga hoiatan kõiki mehi, et kerge see mäng olema ei saa, ei tasu vastast alahinnata.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Nalja peab saama, aga hoiatan kõiki mehi, et kerge see mäng olema ei saa, ei tasu vastast alahinnata.
            Suemale kindlasti mitte. Tõenäoliselt peab politsei mängu katkestama, sest me lihtsalt vägistame neid väljakul. Suema noortele võib muidu eluaegne psüühhiline trauma tekkida, unustavad laksust jalka ära, hakkavad narkomaanideks või meesprostituutideks. Nii see Eesti iive vähenebki

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #7
              Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

              Päris hea intervjuu!!!

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                Prasi intervjuust tuli välja, et nad muidu nädalas 4-5x onavad:D

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                  Muidu polekski ehk väga imelik, aga just et nad seda koos teevad...

                  Comment

                  • jozik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 437

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                    Eks platsi ääres pean Prasiga MölaBatteli maha.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                      Jozik näitas täna trennis üles huvi Suema treeningmetoodika vastu. Loodetavasti Suema koosseisus veel mõni vaba koht on, saaks tema ka kambas onada.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                        Algselt postitas jozik Vaata postitust
                        Eks platsi ääres pean Prasiga MölaBatteli maha.
                        Kas on siis ka väikse Joziku ja väikse PraS'i bättelit oodata?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by muruntau; 01.06.12, 12:30.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                          Kui kõik kuldsuud kohal on trennis, siis juttu on rohkem kui mängu. :D

                          Comment

                          • PraS
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 65

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Kas on siis ka väikse Joziku ja väikse PraS'i bättelit oodata?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Ärge pabistage, te situte oma sipupüksid juba enne mängu täis. Juttu jõuab saunas ka rääkida :)

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod - JK Suema 03.06. 17.00.

                              Suema paugutajatega koos sauna vast ei julgegi minna:D

                              Comment

                              Working...