FC Pokkeriprod maksude teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #61
    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

    maksin see kuu vähem sest ostsin meditsiini pauna tavaari.

    nüüd on meil seal mitut mõõtu elastik sidemeid, plaastreid, puhastuslappe, kummikindad, verejooksu peatamiseks mõeldud sidemeid, külma sprei ja tampoone, et takistada ninast verejooksu.

    Hetkel kott treeneri käes!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #62
      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      .
      Märtsi eest Timo K. makstud.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #63
        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

        üle päeva ei viitsi vaadata. esmasp vaatan uuesti üle või järgmine kuu?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #64
          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          üle päeva ei viitsi vaadata. esmasp vaatan uuesti üle või järgmine kuu?
          Ta maksis juba päris märtsi kuu alguses. Vahet pole ühesõnaga. Standard kuu lõpus oleks hea. Kuu lõpus nagunii enam uusi laekumisi ei tule ja uue kuu omad ka veel sisse ei sõida. Endal lihtsam teha.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #65
            Re: FC Pokkeriprod maksude teema

            Millal see doc viimati uuendust sai? Ma ei mäleta oma võlgu.
            e: Vaatasin pangast. Kogun poste.
            Last edited by Karelkorm; 20.05.13, 14:08.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #66
              Re: FC Pokkeriprod maksude teema

              Aprill pole veel päris kokku löödud. Niki võib ka nädala pärast teha mõlemad kuud korraga, siis maikuu selleks ajaks laekumiste kohapealt ka läbi saamas.

              Mais on 10 inimest ainult trennitasu maksnud!!???

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #67
                Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                homseni armuaega ja pärast eksamit vaatan üle
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                  Tähelepanu, et ärge unustage trennitasu maksta. Juunis oli vähe laekumist, eks oli ka vähe käijaid. Vaadake oma võlgnevused üle ja ajage asjad korda. Suve jooksul on meie ühine kassa üsna kokku kuivanud.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                    Tuletaks meelde, et üldiselt hea tava oleks, et hiljemalt 15. kuupäevaks maksame kuutasu ära. Hoidke ise silm peal, kui niki neid tabeleid ei tee, siis ma siiski ise ei jõua/viitsi ka näpuga iga inimese kohta järge ajada, kas kellegil on maksmata või mitte.

                    Pikemad võlglased torkavad siiski silma.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                      pole mitu kuud teinud tabelit. teen septembri algul ära tagantjärgi, aga pärast seda leidke uus inimene, kes sellega tegeleb.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                        Vaatasin viimase 4 kuu laekumisi - trennimaksed keskmiselt 426€ kuus. Talvel on püsikulud kahe trenniga nädalas, kuu lõikes umbes 540€. Kui nii jätkub, siis peame kaks trenni kuu peale vähem tegema. Olge head vaadake oma maksed üle, kellel midagi maksmata jne. Et suvi on läbi ja inimesi hakkab rohkem trennides käima, siis loodetavasti asi paraneb.

                        Vähese laekumise ja Sportland Arenal peetud kahe mängu tõttu (olgugi, et saime soodsama hinnaga) on eelarve jälle kreeni tõmmanud.
                        Last edited by inward; 04.10.13, 17:49.

                        Comment

                        • Angelo
                          Julm Donk
                          • May 2012
                          • 71

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod maksude teema

                          Hi guys!
                          Sorry, been very absent during these months, will try to catch later on.
                          In the meantime I have sent my membership fee for October (12€ right?)
                          Take care and hope to come to training asap!

                          A

                          Comment

                          Working...