FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #61
    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

    Varsti hakkan nahkpüksirihmaga mängudel käima!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

      Soovitan teil soojalt minna Jõhvi mängule vanglabussiga, kui pumper ka kaasa tuleb või pumper panna rongi peale.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #63
        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        pumper panna rongi peale.
        This imo. Muidu ma bussiga ei tule.

        Comment

        • andrias
          Julm Donk
          • Apr 2012
          • 37

          #64
          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

          Tundub, et teil on omavahel nii palju probleeme, et peaksite mingi koosoleku tegema, kus kõik saavad välja öelda, mis neile ei meeldi ja mida muuta tahaks
          Vägivald platsil on muidugi kurjast ja samuti mölisemine kohtunikuga. Oma pahameelt kohtuniku otsuse üle tuleb muidugi vahest väljendada(muidu hakatakse seda kõigega nõus olemist ka ära kasutama), kuid seda tuleks teha siiski suhteliselt rahumeelselt ja ilma kedagi solvamata/löömata!

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #65
            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

            Ma küll mingeid probleeme ei näe, pigem väike tögamine käib ja Ranka & Co trollivad niisama, peaks neile paarinädalase banni vist panema.

            Täna siis peaksin trenni ka tulema ja teeme vaiksemalt söödutrenni, kus saate palli omaksvõtmist harjutada.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #66
              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

              Teadmiseks!

              Järgmine nädal teisipäeval on trenn Rannavärava staadionil kl 19.00. Juunis jätkame teisipäeviti kl 19.00 Rannavärava staadionil. Neljapäeviti trennid ikka Wismaris 20.30.

              Comment

              Working...