Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist
aa ok, ma ei teadnud, et sellise asja eest saab trahvi ka.
ei tea kas on väga vale mõtlemine, aga kas tulevikus ei peaks trahve maksma need, kes need kaardid teenisid?
aa ok, ma ei teadnud, et sellise asja eest saab trahvi ka.
ei tea kas on väga vale mõtlemine, aga kas tulevikus ei peaks trahve maksma need, kes need kaardid teenisid?
Comment