FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #46
    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

    aa ok, ma ei teadnud, et sellise asja eest saab trahvi ka.
    ei tea kas on väga vale mõtlemine, aga kas tulevikus ei peaks trahve maksma need, kes need kaardid teenisid?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #47
      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

      Ma arvan, et oleneb olukorrast. Pumperi situatsioonis oli süüdi see tainas kohtunik, kes ei saanud päris täpselt aru, mis platsil toimus ja siis andis otse punase, kui tõlgendas vähe äkilisemat liigutust tahtliku löögina. Antud juhul oleks mõistlik kulud ära jagada mängumeeste vahel.
      Samas, Miti keiss oli juba teine teema...

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #48
        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        PM kui trahv määratakse, siis saab EJL süüdistada kohtuniku saatmises endale rahateenima. Eelnevalt oli ajalehe artikkel kus olid all kommid a la et pokkerimehed on sigarikkad, nüüd saadeti mingi nuhk kohtunik sinna, väänama, et saaks kindlalt trahvi teha:D
        Mind, kui rahulikku ja tervat sotsiaalset närvi omavat kaasvaatlejat, ajab selline asi küll vihane. Toorutsetakse, õiendatakse, pekstakse - seda kõike jalgpalliväljakul - ning ometi üritatakse kohtunikku patuoinaks teha. Seesuguseid seaduse väänamisi (ja eriti väänajaid) pole kunagi tolereerinud, eriti kui kannatajateks on ausad kodanikud (kohtunikud).

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #49
          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

          Jep, kuna 5 kollast me kokku ei saanud, siis Miti mula ei ole trahviga kuidagi seonduv.

          Ainus võimalus mille eest me võime trahvi saada on minu punane (vägivaldne käitumine?) ja sellele järgnenud ebasportlik käitumine. Ebasportliku eest tavaliselt trahvi ei saa, seega võime saada üksnes punase eest, milles ma võin 100% väita et ma süüdi ei olnud, st tahtlikult kedagi ei löödud. Kahjuks jalgpalli mängima asudes on see trahvirisk, seega peab sellega ka arvestama. Mitiga ma rääkisin ja räägin ka järgmise (2.mai karikamängu) mängu eel, rohkem juttu poleks. Ülejäänud mehed meil eriti ei räägi, isegi kui vigaseks pekstakse siis suud lahti ei tehta:D.

          PS kuna praegu on kulud suured, siis trahvi ma kohe ei maksaks, trahv peab olema makstud järgmiseks aastaks, et saaksime uuesti liigas osaleda. Äkki on selleks ajaks sponsod jne olemas. Aga eks kõik selgub kas meile määratakse trahv või mitte.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #50
            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Mind, kui rahulikku ja tervat sotsiaalset närvi omavat kaasvaatlejat, ajab selline asi küll vihane. Toorutsetakse, õiendatakse, pekstakse - seda kõike jalgpalliväljakul - ning ometi üritatakse kohtunikku patuoinaks teha. Seesuguseid seaduse väänamisi (ja eriti väänajaid) pole kunagi tolereerinud, eriti kui kannatajateks on ausad kodanikud (kohtunikud).
            Loe eestpoolt, keegi ei näinud selles olukorras toorutsemist peale kohtuniku. Antud tekst mida sa konstateerisid oli nali.
            Last edited by Pumper; 25.04.12, 12:07.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #51
              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

              Kõiki kohtusse kaevata lubasid ometigi ju? Et enda jõhkrutsemisi kaitsta ning vähemasti seaduse eest ise õigeks jääda?

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #52
                Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                Kohtusse kaeban siis kui tuleb avalik pressiteade, et mina käitusin vägivaldselt. Ilmselgelt on see väide ebaõiglane, kuna kohtunik nägi seda ainsana platsilviibijatest, aga mängijad ei näinud seal mingit vägivaldset käitumist, pigem sportlikku võitlust. Minule ei meeldiks, kui minust oleks kuskil avalik tekst kui mingist vägivaldsest inimesest.

                Jalgpalliliitu on teavitatud ka sellest, et ainult kohtuniku arvamus oli see et asi oli vägivaldne, võimalus on uurida ka Kalevi esindajalt mis seal toimus.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                  Kõige naljakam ongi siin lugeda selliste jalgpallikaugete inimeste arvamust nagu, kes isegi olukorda ei näinud: Pras, Ranka, Rein ja nüüd ka veel Camu. Tulge mängule ja vaadake ise.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Kohtusse kaeban siis kui tuleb avalik pressiteade, et mina käitusin vägivaldselt. Ilmselgelt on see väide ebaõiglane, kuna kohtunik nägi seda ainsana platsilviibijatest, aga mängijad ei näinud seal mingit vägivaldset käitumist, pigem sportlikku võitlust. Minule ei meeldiks, kui minust oleks kuskil avalik tekst kui mingist vägivaldsest inimesest.

                    Jalgpalliliitu on teavitatud ka sellest, et ainult kohtuniku arvamus oli see et asi oli vägivaldne, võimalus on uurida ka Kalevi esindajalt mis seal toimus.
                    Poks on ka ju sportlik võistlus. Seega äkki harrastasid ikkagi seda platsil?

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Kõige naljakam ongi siin lugeda selliste jalgpallikaugete inimeste arvamust nagu, kes isegi olukorda ei näinud: Pras, Ranka, Rein ja nüüd ka veel Camu. Tulge mängule ja vaadake ise.
                    Antud nimekirjas on kõige objektiivsemad ja rahulikumad inimesed. Me ei soosi ja taunime ühiskondlikku vägivalda. Me jalgpallist ei tea midagi aga kui kohtunik pärast vereloigus on siis jagame matsu välja küll.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                      Lisaks me oleme ainsad julged. Teised ei julge su vastu tunnistada, sest sa oled teada-tuntud vägivaldne paskaak, et paned kohe riietusruumis molli ja tambid vaeseomaks nagu tollel mängul kui tegid sõna otseses mõttes poolele platsile rüüsteretke. Mitte keegi ei taha ju pärast mängu su käest lõuksi saada ega sinu isiklik poksikott olla.

                      Eesti Mees

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                        Sina, Pumper, ajaloo austajana, peaksid teadma kuidas tunnistajate ütlusi mõjutatakse. Tõde on selles, et mitte keegi e julge su vastu tunnistada sinu vägivaldse olemuse tõttu, sest kardetakse lihtlabaselt peksa saada. Lisaks on suur tõenäosus, et hiljem ilmub kohtukutse postkasti.
                        Ainult julged ning puhta südametunnistusega inimesed julgevad ja tahavad oma õiguste eest seista.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                          Teemakohast juttu ka siis.

                          Maikuu trennid ametlikult Wismaris:

                          Teisipäeviti - 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 - 20:00
                          Neljapäeviti - 10.05, 17.05, 24.05, 31.05 - 20:45. Esimene nädal, neljapäeval Wismaris trenni ei toimu.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                            Kusjuures, loodame, et jutud väga liikvele ei lähe, aga mina isegi veidi kardan trennis käia. Sellest ka vahepealne paus trennist. Võrreldes eelmise aastaga on nii füüsilise kui vaimse vägivalla hulk nii FC PP trennides kui ka väljaspool kasvanud 137%!!! Vahest võtan seetõttu ka enne trenni või mängule (eriti mängule) tulekut julgustava pitsi või viis, nii muutud tuimemaks kogu selle meid ümbritseva vägivalla suhtes. Ja süüdistada võib siin küll ainult ühte inimest, kelle nime ma siinkohal nimetada ei julge.

                            Teureetik

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                              Ilmselgelt oleme me paremini mängima hakanud ka ainult seetõttu, et halvasti mängides on trennides karistuseks treenerilt pööre-kand-nägu. Vägivald ON lahendus.

                              Comment

                              • margus
                                Jube Noob
                                • Jul 2011
                                • 130

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                                :D

                                Comment

                                Working...