FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andrias
    Julm Donk
    • Apr 2012
    • 37

    #31
    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

    Esmaspäevane trenn ei tundu eriti hea, kuna osad mängud on ju pühapäeval ning peale mängu võiks väike taastumisaeg ka jääda.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #32
      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

      Maikuu trennid on teisip 20.00. @ Wismari ja neljap 20.45. @ Wismari.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

        ok ty
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #34
          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Maikuu trennid on teisip 20.00. @ Wismari ja neljap 20.45. @ Wismari.
          See pole küll kõige parem variant, aga kehvematest variantidest kõige vähem kehvem. Üritab siis juuniks vähe paremad ajad/kohad saada. Kas järgmine nädal on siis teisipäeval ainult trenn ? Või teeme järgmine nädal toorelt 2 mängu + 2 trenni .
          Last edited by inward; 25.04.12, 11:06.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #35
            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

            Jäi jah mainimata, et järgmine nädal on ainult teisipäeval trenn. Peab siis midagi rahulikumat tegema.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #36
              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              teeme järgmine nädal toorelt 2 mängu + 2 trenni .
              For sure.
              Ilmad on suht mõnusaks tõmmanud.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #37
                Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                kas järgmine teisip trenn on?

                e: jõudsite ette. lihtsalt 1 mai :D
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #38
                  Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Jäi jah mainimata, et järgmine nädal on ainult teisipäeval trenn. Peab siis midagi rahulikumat tegema.
                  Arvestatav osakaal inimesi ei käi mängudel üldsegi. Ma teeks ka kaks trenni. Wismaris on nkn mingi 27 euri ühe trenni hind nii et.

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  For sure.
                  Ilmad on suht mõnusaks tõmmanud.
                  +1

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #39
                    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                    Sealne trennitasu oli vähemalt eelmine aasta 38/1,5h ja lähiaja pigem erakorralist laadi kulud on tõmmanud meie eelarve küllaltki pingule, mistõttu jätan vaatamata soovile siiski järgmise neljapäeva trenni ära.

                    Erakorraliste kulude alla läheb 3 kodumängu (kiiu mäng oli meie platsil) + võimalik trahv suurusjärgus 1-2 min palka (€300-600) + järgmise nädala reis, mille küll osalejad ise maksavad.

                    Edit: kui me peaks ime läbi siiski trahvist pääsema, võib ühe reisi teha ka klubi rahade eest, praeguse seisuga meil midagi priisata ei ole, trahvi ootuses ei tahaks võistkonna raha kulutada 3 järjestikuse päeva trennidele.
                    Last edited by muruntau; 25.04.12, 11:30.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #40
                      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                      miks trahv?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        miks trahv?
                        Pakun, et vihjeks on Pumper? :)

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #42
                          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                          2 punast oli, trahvi saab muidu 5 kollase eest, seega lootust on et me ei saa trahvi.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #43
                            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            miks trahv?
                            Viimase mängu eest, kaks punast, kusjuures üks vägivaldse mängu eest + hulk kollaseid on enamasti trahviga päädinud. Ei ole odav lõbu see jalgpallis laamendamine ja räuskamine. Sellepärast mõtlesin ise ka vaheapeal, et peaks Mitiga rääkima, et peale järgmist jutu eest punast tuleb uks ka, jutumehi väga vaja ei ole, kes trahve kaela tõmbaks.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #44
                              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Ei ole odav lõbu see jalgpallis laamendamine ja räuskamine. Sellepärast mõtlesin ise ka vaheapeal, et peaks Mitiga rääkima, et peale järgmist jutu eest punast tuleb uks ka, jutumehi väga vaja ei ole, kes trahve kaela tõmbaks.
                              Selles osas olen nõus. Fakt on see, et otsuseid meie kahjuks liiga vältel tuleb edasi, meie kasuks ka jne. Vägivaldne käitumine või räuskamine pärast kohtuniku otsust ei vii kuhugi, vaid pigem mõjub negatiivselt kokkuvõtteks.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #45
                                Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                                PM kui trahv määratakse, siis saab EJL süüdistada kohtuniku saatmises endale rahateenima. Eelnevalt oli ajalehe artikkel kus olid all kommid a la et pokkerimehed on sigarikkad, nüüd saadeti mingi nuhk kohtunik sinna, väänama, et saaks kindlalt trahvi teha:D

                                Comment

                                Working...