FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1

    FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

    Natuke kehvad uudised trennidest, aga pakuti sellised ajad Kalevi staadionile:

    E 19.00 või 20.30, K 18.45, R 18.45 (kusjuures kolmapäeval on veerand platsi üle nädala), õnneks mai keskel meie olukord ehk paraneb, kuna loodetakse teha sinna kõrvale väike harjutusplats 50x28 m ja võibolla Kalevi noored kupatatakse muruplatsile.
    Aga praegu tuleks meil 2 aega valida, K ja R oleks ok, samas paljud jälle sõidavad maale või kuhugile siis äkki E ja K.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Trennid alates Maist

    ai kurja, need ajad ei ole üldse head. aga E ja K, R arvan, et ei ole mõistlik. kas me ei saaks SKP võtta kolmapäeval nt?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3
      Re: Trennid alates Maist

      Ootame üldised arvamused ära, varsti võivad ajad muutuda, miks sulle just need päevad ei sobi niki?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Trennid alates Maist

        ei sobivad, ma väljendasin valesti. E, K sobib. R ei ole hea
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #5
          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

          E, K sobivad mulle ka, R ei oleks hea (maale minekut jne)...

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

            Veerand platsi on ikka päris jama, arvestades veel palju meid kohal käib jne. Seega mõeldav aeg oleks E ja vaadata, mida SPK pakub meile maist. Võtan ühendust nendega. Müür võib ka igaks jaoks uurida, mis ajad Wismaris on.

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #7
              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

              ma arvan et, et enamik on nõus jätma reede kõrvale ning nq inward ytles, veerand platsi on jama

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                Jah, aga mai keskelt leiaksime ehk pool platsi, st kasutaks 1. veerand platsi asemel teist väljakut ja kui siis ei parane paneme mingi muu stata kinni, spk ja wismaril peaks aega leiduma.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                  Isiklikult minule teisipäeviti ja neljapäeviti trennid jubedalt meeldivad, koos mänguajaga. Ses suhtes see E aeg Kalevis pole ka just ideaalne. Variante on, sõltub, mis vabad ajad SPK ja Wismari meile pakuvad.

                  Ma tõsiselt kaaluks T Wismari ja N SPK, kui E Kalevis ja K või N SPK-l.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                    Tahaks et trennid oleks ühes kohas ikkagi. T ja N on ideaalseim muidugi.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                      jap nõus eelnevatega. juba ära harjunud rutiin, et T ja N. aga üks koht (ja kalev obv) oleks parem.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                        Esmasp ei sobiks ka mulle. SPK ajab asja ära küll, kui vaja.

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                          Esmaspäevane aeg on jah tiba niru. teisipäevane ja neljapäevane aeg on hüpersuper. Mina võin spkl edasi käia, täitsa muhe koht. Sinna on täitsa mõnus kohale ka vändata.

                          aga eks ma katsun alati kohal käia, ki tervis lubab =)

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                            Avaldage arvamust, tundub et jätame samad ajad ja kohad, siis saan Kalevile ära õelda, äki teevad meile parema pakkumise, sest tegelikult lubati meile T ja N, aga ikka anti ajad vanadele klientidele ära.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod Trennid alates Maist

                              Vana hea Kalev. Homme saan info SPK aegade kohta.

                              Comment

                              Working...