Re: FC Pokkeriprod otsib lippu
Riivo, tuli uitmõte, et kui sul aega on, sa võid meile igale mängule flaieri teha, mille saaks FB üles panna. Põhimõtteliselt taust oleks FC Pokkeriprode piltide mosaiik ja mingid tutvustavad kirjad peal: Vastased, toimumispaik ja aeg. Kui sobib võid teha ja kuskil nädala sees siia postitada, siis FB lehe haldur lükkab selle sinna üles. Suurt tööd väga polekski, teed tausta valmis, iga nädal lihtsalt uus kiri peale. Oleks jälle väike sammuke edasi.
Ja karikamängul võiks teha mingisuguse paberil tutvustuse (voldik) ja värviliselt väljaprintida, nagu osadel kõrgliigatiimidel on.
Lihtsalt ideed.
Riivo, tuli uitmõte, et kui sul aega on, sa võid meile igale mängule flaieri teha, mille saaks FB üles panna. Põhimõtteliselt taust oleks FC Pokkeriprode piltide mosaiik ja mingid tutvustavad kirjad peal: Vastased, toimumispaik ja aeg. Kui sobib võid teha ja kuskil nädala sees siia postitada, siis FB lehe haldur lükkab selle sinna üles. Suurt tööd väga polekski, teed tausta valmis, iga nädal lihtsalt uus kiri peale. Oleks jälle väike sammuke edasi.
Ja karikamängul võiks teha mingisuguse paberil tutvustuse (voldik) ja värviliselt väljaprintida, nagu osadel kõrgliigatiimidel on.
Lihtsalt ideed.

Comment