FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #76
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    Riivo, tuli uitmõte, et kui sul aega on, sa võid meile igale mängule flaieri teha, mille saaks FB üles panna. Põhimõtteliselt taust oleks FC Pokkeriprode piltide mosaiik ja mingid tutvustavad kirjad peal: Vastased, toimumispaik ja aeg. Kui sobib võid teha ja kuskil nädala sees siia postitada, siis FB lehe haldur lükkab selle sinna üles. Suurt tööd väga polekski, teed tausta valmis, iga nädal lihtsalt uus kiri peale. Oleks jälle väike sammuke edasi.

    Ja karikamängul võiks teha mingisuguse paberil tutvustuse (voldik) ja värviliselt väljaprintida, nagu osadel kõrgliigatiimidel on.

    Lihtsalt ideed.

    Comment

    • Riivo77
      Julm Donk
      • Oct 2011
      • 88

      #77
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Kas teil on pildid kuskil ühes kohas koos ka? Ning Facebooki jaoks teen kaanepildi mõõtudes plakati? Seal on küll päris mitmed piirangud, aga lihtsalt järgmise liigamängu info võib vist ikka välja panna (samas nt üleskutset tulla mängule ei tohi, nagu ma aru saan:)

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #78
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        Hetkel mõned pildid FB-s olemas. varsti peaksid uued ka saabuma, sest pidime pilte tegema, äkki siis natuke ootame veel.

        Comment

        • Riivo77
          Julm Donk
          • Oct 2011
          • 88

          #79
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          Kuulge, äkki tasuks teha eraldi teema FC Pokkeriprode turunduse/reklaami jaoks?

          Arvestades pokkeri populaarsust annaks ju publiku meelitamiseks erinevaid pokkerialaseid auhindu välja panna?
          Ja kodumängude ajal viite vaheajal väljakule pokkerilaua, kus toimub üks ülivälkmatš Pokkeriprode esindaja ning publiku hulgast valitud/loositud inimese vahel:)

          Ühesõnaga annaks ju erinevaid ideid välja mõtelda küll, aga hetkel pole nagu otseselt sellist teemat, kus sellest rääkida.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #80
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            Väga head mõtted Riivolt. Kui mõned aktiivsemad FC Pokkeriprode eestvedajad heaks kiidavad, võib vastava teema ära teha ja kui sul huvi asja vastu, siis saaks hakata FC Pokkeriprode turunduse/media/disaini manageriks. Sellega väga tugevalt seotud teema on ka fännklubi. Korduvaid nägusi on juba märgata mitmeid :). Selles osas annaks ka kõvasti ära teha - oleks just vaja aktiivset venda kellel ka aega sellisteks asjadeks.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #81
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              Ma ei ole kuidagi seotud võistkonnaga ja saan aru, et mida rohkem inimesi vaatamas, seda parem neil mängida on.

              Küll aga tahaks arvamust avaldada, et selline suvaliste inimeste fänniks ostmine mulle eriti ei meeldi. Registreeritud kasutajaid on meie foorumis 3,7k - kui sealt võtta inimesed, kes elavad Tallinnas ja kes aeg-ajalt ka postitavad, siis saab ikka arvu kokku, mis peaks igasuguseid IV liiga rekordeid purustama. Mulle väga meeldiks kui algne fännibaas niimoodi tekiks.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #82
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                Nojah, aga kuda sa neid meelitad sellise koerailmaga nagu siis oli, see pühapäev on muidugi arvestatavam ilm, lubas terve päeva päikest.

                Comment

                • Riivo77
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 88

                  #83
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                  Tegin ühe lihtsa kavandi Facebooki konto kaanepildi mõõtudega:

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #84
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Tänud, Lauri viska FB üles, palju ilusam kohe, saab shareda ja likeda:P

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #85
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      Hetkel pole eriti aega uurida, aga viskasin pildi ürituse seinale. Peaks sobima, saab likeda, shareda jne.



                      e: Hea töö Riivo, asjalik.
                      Last edited by inward; 12.04.12, 20:47.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                        Tegin ühe lihtsa kavandi Facebooki konto kaanepildi mõõtudega:

                        Naljakas. Mõtlesin ise ka panna selle pildi pokkeriprode wallile aga miskipärast ei hakanud tööle. Kui FC Pokkeriprodel õnnestub see ja ma ei unusta siis sheerin.

                        Väga ilus pilt.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #87
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Küll aga tahaks arvamust avaldada, et selline suvaliste inimeste fänniks ostmine mulle eriti ei meeldi.
                          Nö "pudeli eest peatvaatajate häälte kogumist" keegi vaevalt plaanida kavatseb - klubi on loodud foorumi baasil ja selleks jah peakski jääma. Muide 3,7k on ilus number kasutajaid - Eesti Meistriliiga publikurekord on 3,2k :P. Mingi tore "komm" võiks olla PP fännidele. A la 2% parem RB läbi PP rakebackmootori (meenub sinu ja Ranka hüüdlause viimaselt mängult - "rakeback - punkt - pokkeriprod-punkt - com" vms. väga hea). Mõtlemisainet igatahes on.

                          Comment

                          • Riivo77
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 88

                            #88
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            See kavand on mul tehtud muidu Facebooki kaanepildi mõõtude järgi (851x315 px), seal töötaks see muidugi kõige paremini
                            Ühtegi hinda ega üleskutset seal ka pole, nii et peaks igati kaanepildi reeglitega kooskõlas olema.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Nö "pudeli eest peatvaatajate häälte kogumist" keegi vaevalt plaanida kavatseb - klubi on loodud foorumi baasil ja selleks jah peakski jääma. Muide 3,7k on ilus number kasutajaid - Eesti Meistriliiga publikurekord on 3,2k :P. Mingi tore "komm" võiks olla PP fännidele. A la 2% parem RB läbi PP rakebackmootori (meenub sinu ja Ranka hüüdlause viimaselt mängult - "rakeback - punkt - pokkeriprod-punkt - com" vms. väga hea). Mõtlemisainet igatahes on.
                              See 2% parem RB ongi ju pudeli eest ostmine ja võin selle 2% anda niisamagi aga keegi ei küsi. Kas liitub niisama või ei liitu üldse ja vaevalt, et keegi end sellepärast staadionile veab. Kui su peen huumor siis astusin valusalt sisse :)

                              Tegelt on pokkerimängijad laisad ja ei ole ka seda pealikku, kes inimesed staadionile viiks. Ise olen käinud vaatamas ja käin ka edaspidi kui ilm vähegi lubab ja tunnet. Olen kutsunud ka teisi. See pühapäev kui on norm ilm proovin kohal olla ja luban staadioni ääres omale mõned õlled pärast rasket nv grindi.

                              Fännibaasi kasvatamiseks ongi praegu väga hea aeg, sest saabumas on soojad ilmad ja rahvas tuleb meelsamini staadioni äärde kui talvel külmade ilmadega.

                              PS! pastilaa --> live stream proovi korda saada ja selle paneksin meelsasti pealehele: http://pokkeriprod.com/est/live-stream (hetkel menüüst disabletud kuna ei ole ühtegi steami käimas). See toob ka huvilisi juurde.

                              EDIT: sheerisin FB ka ära ning streamist tuleks foorumi päisesse kollane kastike

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #90
                                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                See 2% parem RB ongi ju pudeli eest ostmine ja võin selle 2% anda niisamagi aga keegi ei küsi. Kas liitub niisama või ei liitu üldse ja vaevalt, et keegi end sellepärast staadionile veab. Kui su peen huumor siis astusin valusalt sisse :)

                                Tegelt on pokkerimängijad laisad ja ei ole ka seda pealikku, kes inimesed staadionile viiks. Ise olen käinud vaatamas ja käin ka edaspidi kui ilm vähegi lubab ja tunnet. Olen kutsunud ka teisi. See pühapäev kui on norm ilm proovin kohal olla ja luban staadioni ääres omale mõned õlled pärast rasket nv grindi. ...

                                PS! pastilaa --> live stream proovi korda saada ja selle paneksin meelsasti pealehele: http://pokkeriprod.com/est/live-stream (hetkel menüüst disabletud kuna ei ole ühtegi steami käimas). See toob ka huvilisi juurde.

                                EDIT: sheerisin FB ka ära ning streamist tuleks foorumi päisesse kollane kastike
                                Ei teinud 2% osas nalja - usun, et sa alahindad võimsama rakebacki väge laisale grinderile :).
                                Mis streami puutub, siis Tätte garantii sellele, et see mäng saab test tehtud ja vastavalt sellele otsustame, kas stream hakkab olema või ei.

                                Comment

                                Working...