FC Pokkeriprod otsib lippu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mõlemad head, Afro Siili oma lihtsam ja selgem tiba - ma reformiks isiklikult ka PP logo juba ja selle umbmäärase halli tooni kaotaks ära üldse (asendaks mustaga). Ja see batmani motiiv logo enda taustal ka kahtlane, aga muidu logo juba kasutusel pikalt ja las olla.
    Kusjuures ma olen sama mõelnud. Viimane Riivo täiendatud variant on hea tõesti.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #47
      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

      Viimane variant on väga hea tõesti. Las veel mõned avaldavad poolt ja vastuhääli ja siis võiks pmst ära confirmida.

      Logo võiks muuta küll mingi hetk, aga nt siis, kui uued särgid ka tellime. See hooaeg pole hetkel plaanis uusi vorme osta.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

        poolt

        Comment

        • veeretas
          • Apr 2010
          • 412

          #49
          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

          poolt

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #50
            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

            mulle meeldivad ka need kaardisümboolikaga. tegelikult isegi see afro esimene kaardisümboolikaga meeldib kõige rohkem, sest kui on neli "värviruutu" siis on nagu liiga kirev, aga niimodi kaheks tehtuna on silmale mugavam vaadata natuke.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #51
              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

              liiga vähe bätmani, muidu poolt
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Andriano
                Julm Donk
                • Aug 2011
                • 85

                #52
                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                Täiendasin natuke:
                väga kena, olen poolt

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                  Olen samuti poolt, selle viimase variandi suhtes.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                    Lipp kuidagi monotoonne ja ei paista silma, mulle meeldiks, kui iga ruut oleks nagu 4 colour deck: risti roheline, poti must, ruutu sinine ja ärtu punane. Mis arvate? Oleks palju ilusam ja erkam ja kohe tuju teeks heaks, hetkel on tore ja kiirelt valmis tehtud aga erksus puudub ja see lipp ei paista ka kaugele, kirju aga paistaks.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                      Võib ju proovida nii ka, eks nii see lipp vaikselt arenema peab. Las läheb järgmisele kujundamise ringile.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Lipp kuidagi monotoonne ja ei paista silma, mulle meeldiks, kui iga ruut oleks nagu 4 colour deck: risti roheline, poti must, ruutu sinine ja ärtu punane. Mis arvate? Oleks palju ilusam ja erkam ja kohe tuju teeks heaks, hetkel on tore ja kiirelt valmis tehtud aga erksus puudub ja see lipp ei paista ka kaugele, kirju aga paistaks.
                        Silma paistaks kõige paremini neoonroosa ja hõbedane, aga see ei tähenda, et see kena oleks :D. Kahe - kolme tooniga (hetkel juba punane, must, valge) täitsa piisav ja maitsekas lahendus. Piisavalt kontrastselt ka paigutatud, et paistab kindlasti kenasti kaugele silma. Kui himu väga silma paista, siis paneks veidi eelarve osas juurde ja tellime parem suurema.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                          Paadunud briti vuti austajana tuleb mul see mõru pill alla neelata:P:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Riivo77
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 88

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Silma paistaks kõige paremini neoonroosa ja hõbedane, aga see ei tähenda, et see kena oleks :D. Kahe - kolme tooniga (hetkel juba punane, must, valge) täitsa piisav ja maitsekas lahendus. Piisavalt kontrastselt ka paigutatud, et paistab kindlasti kenasti kaugele silma. Kui himu väga silma paista, siis paneks veidi eelarve osas juurde ja tellime parem suurema.
                            Teen võrdluse mõttes Pumperi idee ka ära, kui päeval vaba hetk tekib (iseenesest on see väga väike lisatöö), aga jah, kui eesmärgiks rohkem silma paista, siis oleksin ise samuti lihtsalt suuremat lippu soovitanud:)

                            Comment

                            • Riivo77
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 88

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                              Panin praegu 2 kavandit kokku, et oleks parem võrrelda.

                              Võtke heaks või pange pahaks, aga minu isikliku maitse jaoks läheb liiga tsirkuseks alumine lipp:)

                              Comment

                              • Riivo77
                                Julm Donk
                                • Oct 2011
                                • 88

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod otsib lippu

                                Mis puudutab logo värskendamist, siis seda võib ju nii ka teha, et üldmulje jääb samaks. Siin on nt üks hästi lihtne lahendus "Batmani-motiivi" asendamiseks:
                                Last edited by Riivo77; 02.03.12, 10:58.

                                Comment

                                Working...