FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1246
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Korras: "Lp. klubi esindaja

    Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2012/2013.a.karikavõistluste
    1/64-finaalide mängukalendrisse on sisse viidud alljärgnev muudatus:

    Teisipäeval,12.juunil kell 20:30FC Pokkeriprod - FC Soccernet, Wismari
    staadionil ( oli 26.06. kell 20.30 Kalevi st kunstmurul)"

    Comment

    • pennu1
      Jube Noob
      • Apr 2011
      • 116

      #1247
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      saab ehk keegi mustakalt peale korjata ja trenni viia?
      Muidu kahjuks ei jõuaks

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #1248
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        ma täna ei jõua trenni ja pealegi Mell, sa peaksid tänase trenni vahele jätma ja jalga puhkama

        Comment

        • ger77
          Julm Donk
          • Jan 2012
          • 52

          #1249
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          10. voor

          Rakvere Tarvas III - FC Pokkeriprod

          08.06, reedel kell 19:00. Rakvere kunstmurul, Võidu 67, Rakvere.

          Gerd veel täpsustab, kas buss on tellitud. Eeldades et on, siis kogunemine ja väljasõit ~16:45 Kalevi staadioni parklast.

          1. Lauri
          2. Hardi
          3. Meelis
          4. veeretas
          5. Markus
          6. Rando
          7. Karel
          8. Mairo
          9. Niki
          10. Fyte 50:50, selg jupsib. Neljapäevaks annan teada.
          11. Karu
          12. Joosep
          13.Max-maxima
          14.Gerd

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1250
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Markus aja Martin ka mängule, ründes oleks jõudu vaja, Andrias võiks ka tulla.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1251
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Infoks ka see, buss väljub 16:30!
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1252
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Markus aja Martin ka mängule, ründes oleks jõudu vaja, Andrias võiks ka tulla.
                Andrias läheks otse Pärnusse pärast mängu, 300km sõita oma autoga tuleks liiga kulukas, vist ei tule.
                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                Infoks ka see, buss väljub 16:30!
                Selge. Ametlik siis.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #1253
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Andrias kinnitas et ei tule.

                  Comment

                  • Max
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 339

                    #1254
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Tundub et Ma pean ründesse minema :D Vastuväiteid on? Ei Ole :D Asi otsustatud :)

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1255
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Kardan, et ei saa ühineda, aga päris ära ka ei ütle, sest lähen jõukasse veits seljaharjutusi tegema ja vb on homme hommikuks juba tunda, kui aidanud on.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1256
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Kehva värk, päris mitu positsioonilist auku. Milline põhi olema saab siis ? Ise mõtlesin mingi:

                        -------Markus-------
                        Veeretas--Müür-Karu/Mairo---Hardi
                        --------Mina------
                        ???-Karel-Gerd
                        -------Meelis-----
                        -------Max-----


                        Või siis Karel äärel, aga kes siis keskel või kui Max äärel, kes siis ründes jne ? Loodetavasti saab Kaidu või Henri nõusse veel. Eks lõpuks jääb ikkagi Pumperi õlule see, kes kus mängib, õnneks :D.
                        Last edited by inward; 07.06.12, 14:54.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #1257
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Jah, loodetavasti lastakse mind homme varem töölt ära ja saan tulla, ei hakka selliseid imelisi formatsioone tegema, nagu Lauri siin just ehitas.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1258
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            :D :D Üsna loogiline formatsioon tegelikult. Sul jalg kannatab juba mängida ? Sellisel juhul peaks põhiga okei olema.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1259
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              No ma võin viimane varumees olla, aga homme bussis olles võime vaadata kuidas mängime, siis kindel kes kohal. Loodan et Fyte ikka tuleb, ostku endale need geeltallad täna ära, meremeeste haigla pole kaugel.

                              Comment

                              • Max
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 339

                                #1260
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Kui ma eile väga valesti ei kuulnud sis Kait kindlalt ei saa tulla

                                Comment

                                Working...