FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #631
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Fännide kaasaelamine on päris tugev motivaator!

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #632
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Esimene värav oli by far kõige ilusam imo. Väga väga väga super eeltöö ja kena külmavereline palli mahavõtt ja lõpetamine.

      Ilus mäng oli.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #633
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Nõustun, väga oskuslikult välja mängitud, klassikaline kontrarünnak. Küllap seda väravat, varsti ka videos näha saab.

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #634
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Siuke küsimus, kui me peaks mingit meeskonda juhtima 5:0+ 60-70 minutil. Kas see läheb vahetuse alla, kui vv platsi mängijaga ära vahetatakse?

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #635
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Põhimõtteliselt ei ole see vahetus.

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #636
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              nõustun jozikiga arvamusega. See on ju lihtsalt positsioonide vahetus nagu kaitsja vahetaks ründajaga kohad...

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #637
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Kas keegi musta särki ei jätnud mängule ? Mitmevärvilised sümbolid ja kujutised on särgi peal.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #638
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Kas keegi musta särki ei jätnud mängule ? Mitmevärvilised sümbolid ja kujutised on särgi peal.
                  minu oma. viimasel ajal mul kombeks iga kord midagi unustada :P.

                  Comment

                  • kait
                    Julm Donk
                    • Mar 2011
                    • 68

                    #639
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                    Siuke küsimus, kui me peaks mingit meeskonda juhtima 5:0+ 60-70 minutil. Kas see läheb vahetuse alla, kui vv platsi mängijaga ära vahetatakse?
                    Number peab samaks jääma (kui kohtunikuga teistmoodi jutule ei saa), ei lähe vahetusena kirja. See on üsna tavaline juhus, kui vv saab punase ja vahetused kõik on tehtud. Kuna vv kostüüm teist värvi on, siis pole mõistlik numbri osas norida.

                    Eilse mängu osas kiidaks ka kõiki, aga tooks välja, et kaitses võiks harjutada liini hoidmist mitte niiväga suluseisulõksu tekitamiseks, aga hea praktikana. Siis on kindlam, et kõik seljataha ununenud ründajad on mängust väljas ja kaitseliini ülespoole tõstmine tuleb ka paremini välja.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #640
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Kui lisada veel konstruktiivset kriitikat, siis selle teise video põhjal, kus Viimsi kaugelt peale lõi ja mitu momenti veel pärast seda oli. Kaitseliin, k.a ise jäime suu ammuli vaatama, et mis nüüd saab. Tegelikult peaksime kohe pärast esimest lööki värava peale jooksma ja üritama päästa olukorda või, et vastaste ründajad ei pääseks uuesti löögile. See oli ka päris ootamatu olukord, süda paar lööki vahele jättis, eks arengut on küllaga .

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #641
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Määrake kairse tugitala(teie parim keskkaitse mees), kellega teised kaitsed samal joonel püüsivad. kui tugitala tõuseb siis peab kogu kaitseliin tõusma. niimodi ükshaaval joone hoidmine ei tule välja. uskuge see on testitud variant.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #642
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Seda me oleme ka teinud, et viimane kaitsja peab juhendama, lihtsalt 2. mäng alles ja kaitses hetkel mehi puudu siis katsetame uusi kombinatsioone ja natuke jääb rääkimisest puudu.

                          Kommiks ka seda kaitse joone hoidmist - minule meeldib see asi ainult siis kui me lähme rünnakule, siis peaks viimane kaitsja juhendama kõik mehed kiirelt keskjooneni või niikaugele kui saab (oleneb kui kiiresti me palli kaotame), aga kui vastased ründavad siis mulle meeldib libero kasutamine, ehk 1 mees võtab kaitseliini taga kontrolli endale, et vältida vastaste ründajate kiireid 1:1 minekuid, eriti keskelt, me püüamegi nende kiireid rünnakuid rohkem äärele suruda, et ei tekiks otsest reaalset ohtu meie väravale. Seni on toiminud ja meile pole 1:1 minnes ühtki väravat löödud.
                          Last edited by Pumper; 16.04.12, 10:29.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #643
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            Määrake kairse tugitala(teie parim keskkaitse mees), kellega teised kaitsed samal joonel püüsivad. kui tugitala tõuseb siis peab kogu kaitseliin tõusma. niimodi ükshaaval joone hoidmine ei tule välja. uskuge see on testitud variant.
                            Nii see asi meil enamvähem käibki - selles osas tegi Rooba hea tööd eelmisel mängul ja kamandas kenasti kogu liini. Samas minu meelest kohati tõusite keskelt liiga kõrgele, kui äärtes olid vastased veel sellest joonest tagapool lonkimas. Seda, et seal kerge suluseis on, näeb kohtunik võibolla 2/3 kordadest, aga 1/3 juhtudel ollakse väravavahiga 1:1. Enne kui joonekohtunikud 4ndas liigas abiks ei ole, siis minu meelest suluseisulõksu pärast tõusmine on suhteliselt libe tee. Ka eilses mängus vilistas kohtunik hulgim nii vale suluseise kui jättis vilistamata paar x (ja seda ei saa talle pahaks panna, kuna ta lihtsalt ei saagi näha kõike). Pumper võiks seda teemat kommenteerida.

                            Edit: pumps oli operatiivne ja jõudis ette

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #644
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              See libero ongi seepärast ka hea, et pole äärekohtunikke.

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #645
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Järgmine kord ma nii ette ei torma (st koheselt keskjooneni). Kaitseliinis info liikus ning seega sai tagasi tuldud. Jooneni tulemise põhjuseks oli see, et kui kaitseliin enamvähem jooneni on, siis poolikud saavad rünnakule rohkem kaasa minna ja ei teki sinna keskele olukorda, kus vastane saaks hakata rünnakut üles ehitama. Suluseisu jätmise osas on teil igati õigus, aga leian siiski, et kaitseliin peaks kiiremini üles tõustma, et vastaste ründajad tuleks ka tagasi.

                                Seekord ei olnud neil väga kiireid mehi ründes, mulle endale tundus, et kõik ründajad olid neil ülejoostavad... Just need, kes neil keskel ründes olid. Äärte kohta ei oska öelda... Seepärast sai ka nagu kõrgemale liigutud.

                                Comment

                                Working...