FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #601
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Igastahes platsiääres näeme kõikidega! vahet ei ole kas tahad istuda publiku poolele või siis pingi juures.

    Pumper, üks asi on tegelikult. Hetkel veel külmemad ajad, siis võiksid vihjata kas on platsile minek või mitte, sest siis teab millist riidehulka kaasa tassida. Eelmine kord sai kergelt külma, jalgpalli jalanõud ei ole just parimad soojahoidjad. See kui öelda meestele et täna pole platsile asja ei ole patt =)

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #602
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Kohale tulevad mängima:
      Markus
      Lauri
      Karu
      Tarvo
      Pastilaa
      Karel
      Gerd
      Fyte
      Margus
      Andrias
      Mitt?
      Henri - kas arstidokument on edastatud või tähtaeg sinna teatatud?
      Muru
      Reigo
      Max
      Joosep
      Hardi -kas arstidokument on ära antud?
      Kait
      Andri
      Meelis

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #603
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        teine asi kohe :) treener peabki sellised konkreetsed otsused tegema ning mängijad peavad arvestama et igakord kui nad kohale vormiga tulevad ei saa nad mängida. selles ei ole midagi haruldast ega ka ebaõiglast. käid trennis saad paremaks ja oledki koosseisus. konkurents on edasiviiv jõud - see on ju ammu teada tõde :) gl fc pokkeriprod

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #604
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          nõus udikazega. ma ilmun publiku sekka
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #605
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Särgid saame homme kohapeal kätte? Jozik viis nad printimisse eks... Loodame, et öösel ei saja ning hommikul ka ilm on hea, siis saab ilusti söödud käima ning vastastele tugevalt vastu võidelda ja võita!!!

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #606
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas TrvP Vaata postitust
              Särgid saame homme kohapeal kätte? Jozik viis nad printimisse eks... Loodame, et öösel ei saja ning hommikul ka ilm on hea, siis saab ilusti söödud käima ning vastastele tugevalt vastu võidelda ja võita!!!
              Hmm, kuskohas see printimise info avaldati? Mul särk ripub kodus ja numbrist pole haisugi. Unustasin ise ka tegeleda nädala sees. Ju peab siis teipi otsima kuskilt või ilma numbrita läbi ajama veel.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #607
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Tubli Karel, jälgi teemasid operatiivsemalt :D. Saab ilma numbrita hakkama ka, mõtled välja endale numbri jälle.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #608
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Keegi võiks digika ka seekord kindlalt kaasa võtta, mehi on palju kohal, saame hea pildi meeskonnast.

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #609
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Keegi võiks digika ka seekord kindlalt kaasa võtta, mehi on palju kohal, saame hea pildi meeskonnast.
                    Ma tulen arvatavasti kaasa elama, võtan kaamera kah kaasa. Tegelikult mul on üks "planeetpildi" mõte peas mida tahan grupi pildi tegemise käigus teostada. Eks siis seal näeb ja räägib lähemalt.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #610
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Super!

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #611
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Tubli Karel, jälgi teemasid operatiivsemalt :D. Saab ilma numbrita hakkama ka, mõtled välja endale numbri jälle.
                        Ma ju igas trennis ja mängul/mängujärgselt kohal ja foorumit loen ka nagu kord ja kohus, a kui te neid teemasi laup. õhtul Toonicu ees arutate, siis ei saagi kursis olla. Ühesõnaga kui millegi kallal tegutsete, kirjutage siia teemasse ka, siis saavad kõik teada.
                        Last edited by Karelkorm; 15.04.12, 00:41.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #612
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Varsti läheb uus laar särke trükki, siis saab numbrid peale, ega need numbrid nii olulised ka ei ole.

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #613
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            No hetkel on mul kotis neli viis särki millel on numbrid peal ja nimesid ei ole, seega peaks jaguma. Siis ku tuleb uus laar särke saab ka nimetutele särkidele nimed peale. Vaikselt saab kõik tehtud.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #614
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Loodame et rahvas ei pahanda kui kõik ei suju õlitatult, lihtsalt meie jalkavärk on suht korralikult käima läinud ja kohustusi on ikka palju tekkinud aktiivsematel ning eile kohustuslikul juhatuse koosolekul Toonicu ees sai tõdetud taaskord et jubepalju aega läheb ikka selle jalka alla. Aga selliste klubiliikmete jaoks nagu meil on, siis ainult rõõmuga saab seda tehtud. Suhtumine on meil ikka 110%

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #615
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                nõus
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...