Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #61
    Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

    ja kui te seda hüüdlauset välja mõtlete, siis ei saa nii, et iga rea viimane sõna riimub ainult. seal peab olema ühepalju silpe (või misiganes need loomad ka on) reas, et saaks ühtse rütmiga hüüda. nt see mrtäinemi esimene lause on ju palju parem kui "kuid" ära kaotada

    [hobiks] [sobib] [soccer]
    [põhi-] [tööks on] [pokker]

    või mingi

    [ässad] [pihku,] [korgid] [alla]
    [nurka-] [suru-] [mine] [alga]

    Comment

    • MrT2inem
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 132

      #62
      Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

      jah ma ise ka mõtlen siin.

      Samas mõtlen, et oleks vaja siiski pigem see lause nii üles ehitada, et ülistaks nii jalka kui ka pokkeri oskust. Vaevalt et pokkeriprod siiski platsile kaotama lähevad.
      Last edited by MrT2inem; 05.08.12, 21:47.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

        Tegelt ikka peaks natuke võistkonda iseloomustama ja hästi sobiks: "Kohtunik ära mängi lolli või pumps paneb molli" või siis miski, "See oli alles värav teine, sest meie muruntau on kaine" :)

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #64
          Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

          Võidaksime null-neli,
          kuid Vegases on Madis Erit


          Vajab veel lihvimist...

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #65
            Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Võit on teie,
            raha on meie,
            pokkeriprod,
            pokkeriprod!
            parimat ei ole

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #66
              Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

              :D see on tõesti Levadia vastu parim

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #67
                Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                Muidu, enne iga mängu algust paneme käed meeskonnaga kokku ja karjume "ALL-IN". Tegelikult selline pisut pikem ja sobivam variant oleks ka parem ja värskendavam, aga see taipupole oma on must enne Levadia mängu, tõesti hea.

                Paraku see ka igaks liigamänguks ei sobi, sest liigas tahame ikka võita ka jne .

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #68
                  Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                  All in the game pokkeriprod will be fame!

                  Pokkeriprod on nüüd hoos, vahet pole mida tõi loos!

                  Pokkeriprod andke tuld, 90 minti ja river on kuld :D!
                  Last edited by K2okfor_Mey; 19.09.12, 11:32.

                  Comment

                  Working...