Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #31
    Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

    Pliks plaks prode laks ?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #32
      Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

      Laks?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #33
        Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Laks?
        laks <20:laksu, .laksu> ▪. Annab laksu vastu põske. Ööbik lööb laksu (laksutab). Lainte laks luul lainete laksumine

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          laks <20:laksu, .laksu> ▪. Annab laksu vastu põske. Ööbik lööb laksu (laksutab). Lainte laks luul lainete laksumine
          Siiski siiski. Ei oska mina seda konteksti panna, sest tegemist on arvatavasti peene kujundliku väljendiga, mida teadupärast ÕS-st ei leia (vihje sulle, aga tänud aitamast!). Illmselt on seal hüüdlauses mõeldud midagi sama mõnusat nagu: "Noh mis nüüd teeme? Burgerilaks vä?".
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #35
            Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

            palun palun. :)

            pliks plaks burgerilaks. vot see on hea hüüdlause.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #36
              Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

              Jokkeri prod jokkeri prood, vastane on rakeback hoor.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #37
                Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                Igasugused hüüd- ja tunnuslaused ei jõua kunagi sihtgrupini, kui neid ei edasta piisavalt atraktiivsed naissoo esindajad. Seega soovitan ma esmalt keskenduda ergutusgrupi koostamisele ja alles seejärel tasub välja mõelda mingeid hüüd- ja tunnuslauseid

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #38
                  Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                  Tiimi hüüdlause vms on enne mängu algust: "All in!" :D Täna sai praktiseeritud, toimis.
                  PS! Autorit ei mäleta...

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #39
                    Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                    Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                    Tiimi hüüdlause vms on enne mängu algust: "All in!" :D Täna sai praktiseeritud, toimis.
                    PS! Autorit ei mäleta...
                    Pastilaa oli autoriks imo.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #40
                      Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                      Hooaja avamängule siis paluks rohkem pealtvaatajaid, panen välja 2 kasti õlut, kuna tuleval nädalal saan ka aastakese vanemaks:)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Hooaja avamängule siis paluks rohkem pealtvaatajaid, panen välja 2 kasti õlut, kuna tuleval nädalal saan ka aastakese vanemaks:)
                        Kuidas sa selle välja paned? Pealtvaatajatele? Võiksid rohkem infot anda.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #42
                          Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Hooaja avamängule siis paluks rohkem pealtvaatajaid, panen välja 2 kasti õlut, kuna tuleval nädalal saan ka aastakese vanemaks:)
                          Väga armas!

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #43
                            Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kuidas sa selle välja paned? Pealtvaatajatele? Võiksid rohkem infot anda.
                            Tulen salaja 2 kastiga statale, panen nad kuskile tribüünile tuttavate pealtvaatajate juurde, kes pakuvad seda ka teistele julgetele. Ez.

                            Comment

                            • Allu
                              Julm Donk
                              • Aug 2009
                              • 35

                              #44
                              Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                              siin pokkeriprod, anna alla urood :D

                              Comment

                              • Postiljon
                                FPP Pro
                                • Sep 2011
                                • 203

                                #45
                                Re: Aita välja mõelda FC Pokkeriprod hüüd- või tunnuslauset

                                paljud tuttavad tulevad õlle pärast mängu vaatama :D

                                Comment

                                Working...