Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00., neljap 20.00.
Tere!
Mina olen siis see **** või pasteet või kuidas te mind kutsute omavahel.
Tahtsin vabanda PP ees,et eile teil mängu perse keerasin oma saamatusega väljakul.
Siiski oleksite võinud seda mulle peale mängu öelda mitte siin viha välja elada.
Saan aru,et viimased kolm väravat oli minu süü.
Ja keegi siin eespool kirjutajadest soovis minu kontakt andmeid siis palun väga siin on minu msn:rando000@hotmail.com.
Kirjuta mulle ja räägime asjad selgeks.
Tere!
Mina olen siis see **** või pasteet või kuidas te mind kutsute omavahel.
Tahtsin vabanda PP ees,et eile teil mängu perse keerasin oma saamatusega väljakul.
Siiski oleksite võinud seda mulle peale mängu öelda mitte siin viha välja elada.
Saan aru,et viimased kolm väravat oli minu süü.
Ja keegi siin eespool kirjutajadest soovis minu kontakt andmeid siis palun väga siin on minu msn:rando000@hotmail.com.
Kirjuta mulle ja räägime asjad selgeks.

Comment