***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #3841
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

    veits rõve, aga tänud

    paistab, et mul ikka nii hull ei ole. kõndida saan juba normaalselt, veits valus on, aga ei midagi ulmeliselt. igaks juhuks täna ei tule trenni, pühap näeme vast
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3842
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

      osta apteegist seda joodi sisaldavat pruuni plöga (nimi ei meenu), võtab suht hästi põletiku ära.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #3843
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

        ok ty
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #3844
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

          Arvatavasti täna trenni ei jõua, koolis hakkab 17.30 arvestuse kirjutamine süüteomenetluses...
          Last edited by TrvP; 26.04.12, 10:05.

          Comment

          • Andriano
            Julm Donk
            • Aug 2011
            • 85

            #3845
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

            ma ka ei jõua täna trenni töö tõttu. Õhtul hiljem proovin , kas jalg kannatab juba joosta ja palli puudutada.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #3846
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

              Andri sul oli jalg ka katki ma sain aru kui mängus vigastada said, paraneb see ka?

              Comment

              • Andriano
                Julm Donk
                • Aug 2011
                • 85

                #3847
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Andri sul oli jalg ka katki ma sain aru kui mängus vigastada said, paraneb see ka?
                jap, paraneb jõudsalt. Olen teda salviga kreemitanud kõvasti ja täna proovin teda õhtul kerge jalka käigus. Kui on enam vähem siis pühapäev olen kindlasti kohal.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #3848
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                  Kahjuks trenni ei jõua, sugulased tulid külla üllatusega, seega pean eemal olema:S Võtke asja rahulikumalt ja ärge eriti trennis rabelege ja vigastage.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #3849
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                    Keegi ennast ei vigastanud, aga kett sai küll täiesti maha joostud, 6 vs 7 ja 1h 45 minutit mängu.

                    Comment

                    • Andriano
                      Julm Donk
                      • Aug 2011
                      • 85

                      #3850
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                      ok jalg kannatab küll pelada..olen pühapäev kohal

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #3851
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                        muudke pealkirjas trenniajad ära -

                        Teisipäeviti - 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 - 20:00
                        Neljapäeviti - 10.05, 17.05, 24.05, 31.05 - 20:45. Esimene nädal, neljapäeval Wismaris trenni ei toimu.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3852
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          muudke pealkirjas trenniajad ära -

                          Teisipäeviti - 01.05, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 - 20:00
                          Neljapäeviti - 10.05, 17.05, 24.05, 31.05 - 20:45. Esimene nädal, neljapäeval Wismaris trenni ei toimu.
                          Mõlemal päeval siis wismaris?

                          // muutsin pealkirja ära
                          Last edited by fyte; 30.04.12, 11:05.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #3853
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00

                            Jep.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #3854
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.45

                              Terekest, sain just kõne Jõhvi Lokomotiivilt, et pakuti väikest muudatust mis meile peaks ka sobima. Mänguaja ja koha muudatus:
                              uus aeg on kl 15:00 Ahtme kunstmuruväljakul. Kuidas meil bussi tellimisega, kas on tellitud, siis peaks aega muutma ja neile peab ka tagasisidet andma. Müür äkki oskad aidata kes selle tellimisega tegeles?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3855
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.45

                                Sobib kindlasti. Gerd tegeleb bussi tellimisega. Väljak jääb siis igal juhul samaks.

                                Comment

                                Working...