Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T Wismari 20.00, N SKP 19.00
veits rõve, aga tänud
paistab, et mul ikka nii hull ei ole. kõndida saan juba normaalselt, veits valus on, aga ei midagi ulmeliselt. igaks juhuks täna ei tule trenni, pühap näeme vast
veits rõve, aga tänud
paistab, et mul ikka nii hull ei ole. kõndida saan juba normaalselt, veits valus on, aga ei midagi ulmeliselt. igaks juhuks täna ei tule trenni, pühap näeme vast
Comment