Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

    Tere jälle.

    Antud sektsioon FB-s on juba paari aasta vanune, et ongi paras aeg seda uuendada. Kõik võistkonna liikmed kirjutage mulle 1-2 lausega lühidalt, milline on teie seos pokkeriga või kuidas suhestute antud valdkonnaga (võib ka huumorit kasutada), ala "Mis asi see pokker on ?" jne. Sobib foorumisse PM-na või FB sõnumina.
    Last edited by inward; 16.04.13, 10:59.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

    aastaid nühkinud microt ja jätkan passiivselt sellega
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

      olen ranka ja muruga saunas käinud.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

        Pargi parm ja netis vaevleb isegi 7stega

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

          Kas tõesti hakkame nii hullu panema ? :D

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

            Paneme ikka limiidi ka taha, kasvõi sulgudesse (mul siis $30 6max hyper SNG'd ja kuni NL200 live)

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #7
              Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              olen ranka ja muruga saunas käinud.
              pics or it didn´t happen!


              kui mängiks pokkerit riiete peale, võiksin avada kaltsuka!

              Comment

              • Marduk
                Julm Donk
                • Sep 2011
                • 34

                #8
                Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                Käisin ükskord kasiinos, sain pokkeriturnal teise koha, ostsin uued riided endale. Nüüd püüan mängida nii vähe kui võimalik, et jääda võitvaks mängijaks.

                Martin T

                Comment

                • andrias
                  Julm Donk
                  • Apr 2012
                  • 37

                  #9
                  Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                  Kui õhtuti igav on siis mängin 3,5$ 6-max 1-table turnasid. Eriti mängida ei oska ning raha sellega ei teeni, aga lõbus on..." Kes käib kalal jõe ääres, kes pokkerilauas" ;D
                  Last edited by andrias; 17.04.13, 12:52.

                  Comment

                  • TrvP
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2012
                    • 409

                    #10
                    Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                    Põhimõtteliselt nl2 limiidist kõrgemale ei liigu, isegi kui suudaks!

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                      Pooltel senimaani saatmata. Ei ole raske paari lausega kirjutada, tõesti ei viitsi eraldi igalt ühelt küsima hakata.

                      Comment

                      • Karu
                        Julm Donk
                        • Sep 2011
                        • 63

                        #12
                        Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                        Kunagi sai ajaviiteks free rolli tehtud. Raha peale ei mängi, aga ajaviiteks sõpradega võib mängida.

                        Comment

                        • Einbaum
                          Räme Fish
                          • Aug 2012
                          • 14

                          #13
                          Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                          Raha peale ei mängi, aga ajaviiteks sõpradega mängida, iga kell.

                          Comment

                          • MartinAru
                            Räme Fish
                            • Mar 2012
                            • 21

                            #14
                            Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                            raha peale ei mängi ( ei ole mille peale mängida ) , sõpradega vahest ikka tuleb ette .

                            Comment

                            • Andriano
                              Julm Donk
                              • Aug 2011
                              • 85

                              #15
                              Re: Võistkonna mängijate seos pokkeriga.

                              mängin free rolle ja feilin pidevalt

                              Comment

                              Working...