Tere jälle.
Antud sektsioon FB-s on juba paari aasta vanune, et ongi paras aeg seda uuendada. Kõik võistkonna liikmed kirjutage mulle 1-2 lausega lühidalt, milline on teie seos pokkeriga või kuidas suhestute antud valdkonnaga (võib ka huumorit kasutada), ala "Mis asi see pokker on ?" jne. Sobib foorumisse PM-na või FB sõnumina.
Antud sektsioon FB-s on juba paari aasta vanune, et ongi paras aeg seda uuendada. Kõik võistkonna liikmed kirjutage mulle 1-2 lausega lühidalt, milline on teie seos pokkeriga või kuidas suhestute antud valdkonnaga (võib ka huumorit kasutada), ala "Mis asi see pokker on ?" jne. Sobib foorumisse PM-na või FB sõnumina.
Comment