Märtsis lähme siis uuesti välja treenima, ja kuna teeme trenni kuu vältel kolmes erinevas kohas, siis panen täpsemalt kirja ajad ja kohad:
03.03, 06.03 - Männikul, kell 20:30.
10.03, 17.03, 24.03, 31.03 toimuvad sõprusmängud (vt. mängude teemat või FB)
12.03, 19.03, 26.03 teisipäeviti - Wismaris (Wismari 15a), kell 20:00
14.03, 21.03, 28.03 neljapäeviti - SPK-l (Peterburi tee 1), kell 19:00
Aprillis jätkame tõenäoliselt samamoodi nagu poole märtsi pealt - teisipäeviti Wismaris ja neljapäeviti SPK-l (samad ajad). Vaatan veel, mida see Kotka staadion pakub, seega kindel ei ole. Märts jääb nii nagu on, annan teada kui miskit muutub.
03.03, 06.03 - Männikul, kell 20:30.
10.03, 17.03, 24.03, 31.03 toimuvad sõprusmängud (vt. mängude teemat või FB)
12.03, 19.03, 26.03 teisipäeviti - Wismaris (Wismari 15a), kell 20:00
14.03, 21.03, 28.03 neljapäeviti - SPK-l (Peterburi tee 1), kell 19:00
Aprillis jätkame tõenäoliselt samamoodi nagu poole märtsi pealt - teisipäeviti Wismaris ja neljapäeviti SPK-l (samad ajad). Vaatan veel, mida see Kotka staadion pakub, seega kindel ei ole. Märts jääb nii nagu on, annan teada kui miskit muutub.
Comment