Märtsikuu trenniajad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    Märtsikuu trenniajad.

    Märtsis lähme siis uuesti välja treenima, ja kuna teeme trenni kuu vältel kolmes erinevas kohas, siis panen täpsemalt kirja ajad ja kohad:

    03.03, 06.03 - Männikul, kell 20:30.

    10.03, 17.03, 24.03, 31.03 toimuvad sõprusmängud (vt. mängude teemat või FB)

    12.03, 19.03, 26.03 teisipäeviti - Wismaris (Wismari 15a), kell 20:00

    14.03, 21.03, 28.03 neljapäeviti - SPK-l (Peterburi tee 1), kell 19:00

    Aprillis jätkame tõenäoliselt samamoodi nagu poole märtsi pealt - teisipäeviti Wismaris ja neljapäeviti SPK-l (samad ajad). Vaatan veel, mida see Kotka staadion pakub, seega kindel ei ole. Märts jääb nii nagu on, annan teada kui miskit muutub.
    Last edited by inward; 28.02.13, 15:37. Põhjus: Correction.
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #2
    Re: Märtsikuu trenniajad.

    21 ja 28 SPK-l on ikka märts või aprill???

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: Märtsikuu trenniajad.

      Algselt postitas Max Vaata postitust
      21 ja 28 SPK-l on ikka märts või aprill???
      Märts, ikka märts. 21 ja 28 aprill on meil esimesed liigamängud juba.

      Comment

      • Angelo
        Julm Donk
        • May 2012
        • 71

        #4
        Re: Märtsikuu trenniajad.

        I heard at 7pm in Wismari on Tuesday upon end of game today with Kalju III, which is the correct time?

        BTW, I found a pair of gloves that belong to one of you, will bring to training. If someone misses a pair, come to me

        Comment

        • jozik
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 437

          #5
          Re: Märtsikuu trenniajad.

          Forum times are the correct ones. Allways trust the allmighty foorum

          Comment

          • Angelo
            Julm Donk
            • May 2012
            • 71

            #6
            Re: Märtsikuu trenniajad.

            Algselt postitas jozik Vaata postitust
            Forum times are the correct ones. Allways trust the allmighty foorum
            Ahahah alright :D
            Hopefully I will manage for tomorrow, it seems I got this stomach virus who´s going around now.

            Comment

            • ussdoktor
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 76

              #7
              Re: Märtsikuu trenniajad.

              kuidas seal wismaris parkimisega on?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: Märtsikuu trenniajad.

                Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                kuidas seal wismaris parkimisega on?
                Parkla on täiesti olemas.

                Comment

                • andrias
                  Julm Donk
                  • Apr 2012
                  • 37

                  #9
                  Re: Märtsikuu trenniajad.

                  Teadmiseks kõigile, et täna on siis trenn Wismaris kell 20.00

                  Comment

                  • Max
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 339

                    #10
                    Re: Märtsikuu trenniajad.

                    Kurk valus pask olla, ehk pühapäevane ilm sai võitu

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: Märtsikuu trenniajad.

                      Neljapäevane trenn ka see nädal toimub kell 20.00. Wismaris

                      Comment

                      • ussdoktor
                        Julm Donk
                        • Apr 2011
                        • 76

                        #12
                        Re: Märtsikuu trenniajad.

                        Olge kohal, eile mängisime kuuekesi. :P

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Märtsikuu trenniajad.

                          yehaa, ma järgmisest nädalast trennides tagasi - selgus, et opi asemel saan aprilli keskel mingi spets süsti hoopis esialgu. jalg korras pole, aga spordiarsti jutu järgi võin praegu esialgu edasi mängida - lihtsalt valu lööb sisse.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: Märtsikuu trenniajad.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            yehaa, ma järgmisest nädalast trennides tagasi - selgus, et opi asemel saan aprilli keskel mingi spets süsti hoopis esialgu. jalg korras pole, aga spordiarsti jutu järgi võin praegu esialgu edasi mängida - lihtsalt valu lööb sisse.
                            Hea uudis!

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: Märtsikuu trenniajad.

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              yehaa, ma järgmisest nädalast trennides tagasi - selgus, et opi asemel saan aprilli keskel mingi spets süsti hoopis esialgu. jalg korras pole, aga spordiarsti jutu järgi võin praegu esialgu edasi mängida - lihtsalt valu lööb sisse.
                              Hea uudis!
                              Last edited by pastilaa; 22.03.13, 11:58. Põhjus: faktivead

                              Comment

                              Working...