Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.
Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.
Martin T
Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.
Martin T
Comment