FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marduk
    Julm Donk
    • Sep 2011
    • 34

    #16
    Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

    Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.

    Martin T

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #17
      Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Ütlesin sulle, Lauri, et olen see hooaeg liigast huvitatud. Sa andsid nõusoleku, ütlesid, et käigu ma trennis rohkem kohal. Viimasel ajal käin ka :) Igatahes, sain asjast nii aru ja viisin litsentsitaotluse EJLi juba ära. Seega - olen liigas või ei? Kui ei, pole probleemi, vaatan, et nimekiri juba suht täis.

      Martin T
      Õigus, oled sees muidugi.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Nimekirja update.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.
      Last edited by inward; 03.04.13, 17:33.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

        Võid minu nime ka roheliseks teha, maksin ära.

        Comment

        • andrias
          Julm Donk
          • Apr 2012
          • 37

          #19
          Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Keegi Lauri Piigert, kes Nirvaana JK-s on mänginud. Väidetavalt on käinud paar korda trennis. Eksin ?
          Pole teda trennis näinud lihtsalt :)
          Ta mingi aeg rääkis muidu jah, et tuleb...
          Eks ma uurin, kas tuleb liigat ka...

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #20
            Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

            Uutel mängijatel, kes pole varem klubi eest mänginud peavad tegema mängijakaardi ja tasuma litsentsi EJL kontoris (Ale Coq staadionil asub).

            Kui litsents on tasumata, ei saa ma mängijaid võistkonda registreerida. Äärmisel juhul 1 päev enne mängu peab olema litsents tasutud - siiski üritaks sellist olukorda vältida.

            Mängijad, kes eelmisel hooajal mängisid teises klubis, peavad täitma ja allkirjastama ülemineku avalduse.

            1995. a ja varem sündinud peavad hankima tervisetõendi perearstilt. Nii et Martin A., sul läheb jälle sama asi, mis eelmine hooaeg.

            Praeguse seisuga sain ära regada vaid 11 mängijat.
            Last edited by inward; 03.04.13, 16:57.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #21
              Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

              Ühesõnaga päris korralikult asjaajamist - ärgem jätkem viimasele minutile.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                kus nimekirja näeb?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Marguse võtsin ära nimekirjast. Oma põlve tõttu ta 99% ei osale liigas :(.
                  Last edited by inward; 12.04.13, 14:32.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                    Jäta sügiseks siis 1 koht vabaks ka..

                    E: minuarust see tervisetõend kehtib mitu aastat, uuri palun järgi, ehk siis kas Martinil on vaja uut tõendit iga aasta?
                    Last edited by Pumper; 03.04.13, 17:45.

                    Comment

                    • difender
                      Jube Noob
                      • Sep 2011
                      • 149

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                      Minu teada tervisetõend kehtib kauem kui aasta. Näiteks juhilubade tervisetõend kehtib kümme aastat.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Jäta sügiseks siis 1 koht vabaks ka..

                        E: minuarust see tervisetõend kehtib mitu aastat, uuri palun järgi, ehk siis kas Martinil on vaja uut tõendit iga aasta?
                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        Minu teada tervisetõend kehtib kauem kui aasta. Näiteks juhilubade tervisetõend kehtib kümme aastat.
                        Liidu lehel näitab, et Arul kaotab tõend kehtivuse mõne päeva pärast. Noormängijatel tulebki iga aasta uuesti teha. Küsin üle igaks jaoks.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Kiirustame, kiirustame. Pole palju kohti jäänud enam, kenasti on liigatasud laekunud.
                          Last edited by inward; 16.04.13, 15:19.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Praeguse seisuga kedagi rohkem juurde ei võta. Kui noored tulevad (Neyl ja Andres), siis tulevad. Meeskond päris hästi komplekteeritud selleks hooajaks.
                            Last edited by inward; 17.04.13, 20:38.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                              Võid mind ju ka nimekirja lisada, et mul koht kindel oleks. Tulen suve lõpupoole. Liigamaksu hetkel ei maksa kuna siis ma ei saa rahvaliigas osaleda, tasun kolimisel.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Võid mind ju ka nimekirja lisada, et mul koht kindel oleks. Tulen suve lõpupoole. Liigamaksu hetkel ei maksa kuna siis ma ei saa rahvaliigas osaleda, tasun kolimisel.
                                Miks Robi ei liitunud?

                                Comment

                                Working...