FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

    Tähelepanu!

    Mängijad, kes eelmine hooaeg liigat mängisid, Teie litsents on kaotanud nüüdseks kehtivuse. Kellel on kindel plaan järgmine hooaeg liigat mängida ning soovite tasuta JALKA tellimust, siis pikendage litsents hiljemalt 17. jaanuariks.

    Litsentsi ja sellega koos ka ajakirja Jalka tellimust on võimalik pikendada Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe kaudu - http://www.jalgpall.ee/reglicense.php (E-pood -> Mängija litsents). Litsents kehtib litsentsi pikendamisest alates kuni kalendriaasta lõpuni.

    Igaks hooajaks on liigas mängijale KAKS väljaminekut: Mängija litsents 15.90€ ja liigaosavõtumaks klubile 25€ (klubi arvele). Seetõttu soovitan varakult litsentsi tegemisele mõelda, kes soovivad see hooaeg liigat mängida. Kui ma märtsis/aprillis mehi hakkan võistkonda regama, siis peavad MÕLEMAD olema makstud.

    Osavõtumaks 25€ tuleb tasuda MTÜ FC Pokkeriprod arveldusarvele: 221052210863 (selgitusse liigaosavõtumaks).

    Kõik uued mängijad (kes eelmisel aastal meie võistkonnas ei mänginud) peavad enne konsulteerima minuga. Eelmise aastaja mängijatel on nö eesõigus. Panen selle nimekirja siia varsti ülesse. Vanad mängijad andke mulle varakult teada, kui liigas kindlasti osaleda ei plaani.
    Last edited by inward; 10.01.13, 17:10.
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

    Eelmise aasta mängijate nimekiri:

    Te olete vaikimisi sees. Tegin mõningasi muudatusi ja eemaldasin mõned inimesed.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by inward; 10.01.13, 17:34.

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #3
      Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

      Võtsid mu teadlikult listist maha? Ma siin eelmise aasta lõpp ei k2ind jah trennis, aga ma mainisin seda müürile. Muidu plaan uuesti reg käima hakata, kuigi iga pyhap arvatavasti ei jõua, kuna see mu jaoks halb päev ning plaanin ka liigat m2ngida!

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

        Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
        Võtsid mu teadlikult listist maha? Ma siin eelmise aasta lõpp ei k2ind jah trennis, aga ma mainisin seda müürile. Muidu plaan uuesti reg käima hakata, kuigi iga pyhap arvatavasti ei jõua, kuna see mu jaoks halb päev ning plaanin ka liigat m2ngida!
        Jah, võtsin küll. Minu teada käisid ju mingil paaril kolmel liigamängul ainult. Kui plaanid regulaarselt käima hakata, siis muidugi oled koosseisu oodatud, selles ei ole küsimustki.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

          ostsin litsensi ära, a pigem ajakirja tõttu, kui liiga. eks näis, kuidas jalaga paari kuu pärast on.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

            vaatasin uuesti üle 2013 jaanuari maksud tänase seisuga.
            2013


            kaks inimest on tänase seisuga liigatasu ära maksnud.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              kaks inimest on tänase seisuga liigatasu ära maksnud.
              esimesest postist võib aru saada, et sellega aega märtsini?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                esimesest postist võib aru saada, et sellega aega märtsini?
                Tegelikult küll. Mida varem seda parem siiski. Koos litsentsitasuga, ei saagi me nõuda jaanuaris 70€ koos trenniga. Mugavam veebruaris või märtsis maksta.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                  andsin teada lihtsalt. ja tegelt on kolm :)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                    Nimekirja update.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #11
                      Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                      Mängijaid natuke vähe pole? Sellise rahvaga liigahooaja võib välja venitada, aga väga raskeks läheb.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                        No aega on veel enne kui liiga hakkab, paar kolm venda saame juurde ka. Küll hakkame saame.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Nimekirja update.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Rohelistel märgitutel liigatasu tasutud siis. Maksame jooksvalt siis.
                          Märts on ukse ees ja seis on sama. Ärge tehke nalja, kes liigat tahab mängida peab liigatasu ka maksma.

                          Kas trennist on uusi kutte, kes on ka liigas mängimisest huvitatud ? Pole mõnda aega trennis käinud. Tõnise sõber Ott äkki või Andriase tuttav üks teine Lauri?
                          Last edited by inward; 26.02.13, 15:50.

                          Comment

                          • andrias
                            Julm Donk
                            • Apr 2012
                            • 37

                            #14
                            Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Kas trennist on uusi kutte, kes on ka liigas mängimisest huvitatud ? Pole mõnda aega trennis käinud. Tõnise sõber Ott äkki või Andriase tuttav üks teine Lauri?
                            Ainus Lauri keda ma meie trennist nimepidi tean oled Sina, ehk ajad mind kellegagi segamini? :P

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: FC Pokkeriprod liigahooaeg 2013: Mängijate nimekiri, maksud jms.

                              Algselt postitas andrias Vaata postitust
                              Ainus Lauri keda ma meie trennist nimepidi tean oled Sina, ehk ajad mind kellegagi segamini? :P
                              Keegi Lauri Piigert, kes Nirvaana JK-s on mänginud. Väidetavalt on käinud paar korda trennis. Eksin ?

                              Comment

                              Working...