Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.
Ma olen sellest juba üle saanud, et Ranka mind ei taha. Tegu oli täiesti siira õnnesooviga :)
Algselt postitas camu
Vaata postitust

Comment