Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #16
    Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Üritad iroonianoodi taha oma pettumust varjata?
    Ma olen sellest juba üle saanud, et Ranka mind ei taha. Tegu oli täiesti siira õnnesooviga :)

    Comment

    • Postiljon
      FPP Pro
      • Sep 2011
      • 203

      #17
      Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

      prolly olen ka tulekul

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #18
        Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

        Nii hilise ette teatamise tõttu, jään kooliga seonduvate asjade pärast eemale.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #19
          Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

          Krt oleks pidanud eripakkumise ikka võtma, odavam:

          Jõusaal, bassein ja saunad Radisson Blu Hotel Olümpia kõrgeimal korrusel asuvas tervisekeskuses Club 26, millest avanevad imelised vaade Tallinnale.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

            Morss kuluks pealevõtuks kindlasti ära ja pizza oleks sakuska eest, aga mida te selle puuviljavaagna ja tordiga peale hakkaks?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #21
              Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

              Selle jaoks Camu kutsutigi, et magusa ära sööks. Ta 170cm pikk ja 105 kg, lubas jõusaalis korralikult käima hakata ning suveks 120 kg pidi kukepea temajaoks olema.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Selle jaoks Camu kutsutigi, et magusa ära sööks. Ta 170cm pikk ja 105 kg, lubas jõusaalis korralikult käima hakata ning suveks 120 kg pidi kukepea temajaoks olema.
                Sulgi see 100kg jäi ju seljataha. Nii väitsite, kui oma kõhukesi võrdlesite. Ju täna siis täpsem võrdlus.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                  Muru, miks seda sauna ei bookinud: http://www.club69.ee/boy2boy.htm

                  suht sanrnane nimi, üks club26, ja teine club69

                  lõhnab selle järgi...

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #24
                    Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                    Tore üritus oli ja tänud mehed. Saunas oleks võinud natuke rohkem käia, liigapalju pokrit oli. Öine huumor jõudis juba sellise tasemeni, et tavakodanikel oleks sellest raske aru saada...:D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Tore üritus oli ja tänud mehed. Saunas oleks võinud natuke rohkem käia, liigapalju pokrit oli. Öine huumor jõudis juba sellise tasemeni, et tavakodanikel oleks sellest raske aru saada...:D
                      Mina käisin miski 10x saunas. See, et sa oma 100kg kehaga sauna veereda ei jõua, ei ole absoluutselt kellegi muu, kui sinu probleem.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #26
                        Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                        hasart ja rahahimu olid suuremad, ps 90 kg olen hetkel

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                          kuda siis oli. gaygrupikat ka tehti?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            kuda siis oli. gaygrupikat ka tehti?
                            Kahjuks ei. Rongimängud jäid seekord ära, sest pedede pääliku aka Vedur Privadori ei tulnud ju.

                            Comment

                            Working...