Hei FC Pokkeriprod liikmed. Peaks vist kõigile teada olema, et meie viimase pea pooleteise aasta treener Pumper on oma postilt klubis lahkumas seoses kolimisega. Neljap 06.12. toimub tema ärasaatmispidu (puhaku ta rahus :D) Olympia Hotelli saunas, katusekorrusel, algusega 20.00. ja linna peale minek orienteeruvalt 23.00. Kuna päris odav lõbu see saun just ei ole, siis on pilet ka, €10. Tegu oleks ka ühtlasi FC PP jõulupeo või jõuluaegse kogunemisega, mängiks veidi pokkerit, ajaks niisama juttu.
Mõnda pilti saunast näeb siit: http://www.club26.ee/et/Resource-booking/r=1
Andke teada ka, kes tulijad on, teaks planeerida.
Nimekiri:
Pumper,
muru,
Pastilaa,
Ranka,
Camu,
Karelkorm,
Veeretas
Gerd
Martin T
Postiljon (50-50)
Timo (50-50)
Rando S (50-50)
Mõnda pilti saunast näeb siit: http://www.club26.ee/et/Resource-booking/r=1
Andke teada ka, kes tulijad on, teaks planeerida.
Nimekiri:
Pumper,
muru,
Pastilaa,
Ranka,
Camu,
Karelkorm,
Veeretas
Gerd
Martin T
Postiljon (50-50)
Timo (50-50)
Rando S (50-50)
Comment