Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

    Hei FC Pokkeriprod liikmed. Peaks vist kõigile teada olema, et meie viimase pea pooleteise aasta treener Pumper on oma postilt klubis lahkumas seoses kolimisega. Neljap 06.12. toimub tema ärasaatmispidu (puhaku ta rahus :D) Olympia Hotelli saunas, katusekorrusel, algusega 20.00. ja linna peale minek orienteeruvalt 23.00. Kuna päris odav lõbu see saun just ei ole, siis on pilet ka, €10. Tegu oleks ka ühtlasi FC PP jõulupeo või jõuluaegse kogunemisega, mängiks veidi pokkerit, ajaks niisama juttu.

    Mõnda pilti saunast näeb siit: http://www.club26.ee/et/Resource-booking/r=1

    Andke teada ka, kes tulijad on, teaks planeerida.

    Nimekiri:

    Pumper,
    muru,
    Pastilaa,
    Ranka,
    Camu,
    Karelkorm,
    Veeretas
    Gerd
    Martin T
    Postiljon (50-50)
    Timo (50-50)
    Rando S (50-50)
    Last edited by muruntau; 05.12.12, 15:32.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

    Kui tohiks juua, astuks läbi. Hea, et ei tohi :P

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

      Ranka, sa oled ka oodatud. Sa oled meid päris palju meie tegemistes aidanud ja meil silma peal hoidnud, et oled peaaegu nagu klubiliige. Juua tohib küll, oma joogid võib kaasa võtta. Seal oli selline diil et kui snäkke sealt tellida, siis võib oma joogi kaasa võtta. Midagi tellib ette ära. Õlu pigem plastpurgis, kui pudelis, ohutuse mõttes.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

        Pealkiri on küll siuke, et ma arvasin juba, et midagi on juhtunud.
        gl

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Ranka, sa oled ka oodatud. Sa oled meid päris palju meie tegemistes aidanud ja meil silma peal hoidnud, et oled peaaegu nagu klubiliige. Juua tohib küll, oma joogid võib kaasa võtta. Seal oli selline diil et kui snäkke sealt tellida, siis võib oma joogi kaasa võtta. Midagi tellib ette ära. Õlu pigem plastpurgis, kui pudelis, ohutuse mõttes.
          ranka pidas seda silmas, et tema isiklikult ei tohi diili tõttu juua :(

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

            :(

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

              ma pean reedel tööasjus tartus olema viksis seisus. seega kui tulen, siis rahulik poiss.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Ranka, sa oled ka oodatud. Sa oled meid päris palju meie tegemistes aidanud ja meil silma peal hoidnud, et oled peaaegu nagu klubiliige. Juua tohib küll, oma joogid võib kaasa võtta. Seal oli selline diil et kui snäkke sealt tellida, siis võib oma joogi kaasa võtta. Midagi tellib ette ära. Õlu pigem plastpurgis, kui pudelis, ohutuse mõttes.
                Kes see teil meeskonnas nii ohtlik on, et klaaspudelid tuleb ära peita?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                  Tegelt tulen ikka, kui võimalik. Aga tulen kainelt.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tegelt tulen ikka, kui võimalik. Aga tulen kainelt.
                    Võibolla, kui sobib, olen ranka +1.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #11
                      Re: Pumperi ärasaatmispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Kes see teil meeskonnas nii ohtlik on, et klaaspudelid tuleb ära peita?
                      Ega me hellitav hüüdnimetus niisama FC Poksiprod ei ole. Oht on kõikjal, kus me oleme.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Võibolla, kui sobib, olen ranka +1.
                        Tuled ranka saatjana? Ma kuulsin jah, et Taavi pidi läinud olema, aga juba nii kiirelt leivad ühes kapis. Mis seal ikka, õnnitlused noortele!
                        Last edited by muruntau; 04.12.12, 20:09.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #13
                          Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Tuled ranka saatjana? Ma kuulsin jah, et Taavi pidi läinud olema, aga juba nii kiirelt leivad ühes kapis. Mis seal ikka, õnnitlused noortele!
                          Üritad iroonianoodi taha oma pettumust varjata?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                            Pange siis mind ja Camu kirja

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #15
                              Re: Pumperi lahkumispidu @ Olympia saun neljap 06.12. kell 20.00.

                              8 nime juba kirjas, tundub, et läheb peoks!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...