Trennid toimuvad kell 20:30 Männiku staadionil, Võidu 16 tn. Alates 7. novembrist.
Kolmapäeviti - 07.11, 14.11, 21.11, 28.11
Pühapäeviti - 11.11, 18.11, 25.11
Ootan juba. Järgmisest nädalast liitun ka trennidega.
Ahja. Ma ei tea, kas Müür lisas see nädal meile viimase Wismari trenni ka, 1 november siis. Eks ta täpsustab.
Kolmapäeviti - 07.11, 14.11, 21.11, 28.11
Pühapäeviti - 11.11, 18.11, 25.11
Ootan juba. Järgmisest nädalast liitun ka trennidega.
Ahja. Ma ei tea, kas Müür lisas see nädal meile viimase Wismari trenni ka, 1 november siis. Eks ta täpsustab.
- Detsembris tahaks trenni tulla.. jalg enam niisama kusagil tunda ei anna :)
Comment